Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - 10-12.06.2016 г.


Mishelle

Recommended Posts

......

 

 

Саше , няма за какво да се извиняваш и т.н. , ама недей да подвеждаш и хората с НЕвярни постове ... Няма как на 1 човек да му трябват 400 лв за събора , това е несериозно. Да , допълни че става въпрос за стягането и докарването на 120ката , ама ние на боб ли да хвърляме какво си мислиш ти . 

Няма нужда от чудеса от храброст , нали си имаш и  един черен Мах ?  :tongue_1:  

 

Хвърляй 80-100 лв У джоба и идвай с Фелата , бира и скара ще има , споко  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    9

  • mRt

    8

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

От части копи пейсвам личното съобщение , от части трия.

 

Не съм искал да подведа цял форум вярно е че хората с нормални коли в движение ще им излезе около 80лв бензина, съжалявам, ако се налага трии мнения, но за мен ако дойда с фелицията, ще се изложа , ще оставя разочаровани лица зад себе си на всички вас , който очакват да дойда с 120ката, примерно както ти,  и затова така си го смятам. Идеята на поста ми не е била да се заяждам. Желание има, знам, че си заслужава. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........

 

Няма с какво да се излагаш и няма с какво да разочароваш никой. Няма и какво да се трие :)

 

Както и ти казах ... Ако имаш възможност , идваш с Фелата и толкова.  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как 80лв за 300км и малко на пистата. Това са 40+ литра, освен ако няма да карате 100+ км на писта няма как да ви излезе толкова. И 2ри вариант да карате много неразумно до събора ;)

 

Марто, а ти с "Окито" мисля можеш точно 3пъти да отидеш и да се върнеш, ако се напънеш  :banana_beer:

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, фелицията може да не върви въобще, но аз ако не спра за някоя стопаджийка - шкодадийка, не мисля да се бавя към събора, нито смятам да ви оставя шанс на пистата, отделно си слагам 1-2 ходения до града за банкомат, разходки и .т.н. ще мръднеш до града за това, за онова , затова го казвам така.

 

Разбирам че по форумите на хората колите им харчат 3/100, на мен кракът ми е тежък, аз съм си леко луд, моята си  гълта 9/100 извън града ... който както може, така си шофира ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей в тая тема, може да си поискате табела с ник-а от форума ако имате желание, за да можем да се разпознаваме по-лесно... >>> http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/52283-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%87%D0%BA%D0%B0/&do=findComment&comment=386399

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, искам да питам, на пистата само коли от марката шкода ли ще влизат? Имам предвид, за поляната с палатките, да си вляза с джипа, който по принцип си ми носи цялото оборудване - барбекюта, маси, столове, шатри, палатки... Не ми се иска да тъпча шкодата догоре и само да товаря-разтоварвам, а и тя е мъничка и не събира всичко  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, искам да питам, на пистата само коли от марката шкода ли ще влизат? Имам предвид, за поляната с палатките, да си вляза с джипа, който по принцип си ми носи цялото оборудване - барбекюта, маси, столове, шатри, палатки... Не ми се иска да тъпча шкодата догоре и само да товаря-разтоварвам, а и тя е мъничка и не събира всичко  :)

 

Няма никакъв проблем да влезеш с колата, различна от Шкода на територията на цялото съоръжение и да си седи там ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че и тази година ще има стикери с номера за участниците. Дали още работи предварителното запазване на даден номер?

Ако става - заплювам си 27 :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може за мен 056 :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайничко имах надежда да стигна тази година, но уви :( Поредния ремонт ме спъна, имам молба Иво ми даде номер от миналия събор 142 и ако някой не го иска може ли да си го запазя за мен - ще си го платя няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всяка предходна, така и тази година ще има клубни стикери с номера. Размерът отново е същия. Заявката за запазените номера е приета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списъка е актуализиран ;)

 

Юли, къде може да се види актуализирания списък на запазените номера?

...за да се види какво остава свободно :) ... като за начало 029 дали е свободен?

Редактирано от v13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте тръгнали да запазвате, ако не е взет вече - 076.

 

Поздрави!

 

EDIT: понеже това ми е първи събор, да питам нещо?! Ще се правят ли барбекюта, маси и т.н през деня? Идеята ми да донеса нещо, да се сложи на скарата.

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето списък със запазените номера за събора , може да се избира от 001 до 300. Ще бъде периодично допълван .
П.С. Моля , при влизане на територията на Дракон и получаването на такъв стикер , тези които са запазили , да кажат кой номер са запазили :)

001 - Иво b3lq7a
099 - mRt
199 - mRt
300 - Патрик
078 - Пепино
110 - Гената
042 - PRR
021 - Велко
003 - Малкия
260 - Боре
027 - Чавдар Logrus
056 - Данчо
057 - Сашко maxrpm
081 - Никола
032 - Мони BlackSpot
033 - Косьо Galliard33
142 - Диана
017 - Иван nelasms
087 - Сашо Alexandar
029 - Тони v13
076 - Жоро joropet
105 - Иво __smirnoff__
120 - Жоро joro-120L

060 - Андро Andro73
130 - Митко Krankenstein

007 - Жоро maisuda

123 - Светльо Sleit123

080 - Венци shaft

013 - хххх

009 - Ивчо ID A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

 

EDIT: понеже това ми е първи събор, да питам нещо?! Ще се правят ли барбекюта, маси и т.н през деня? Идеята ми да донеса нещо, да се сложи на скарата.

 

Ооо да , ще се правят и то не само през деня , а и вечер.  :tooth:

Освен това за през деня има заведение (със закрита и открита част) , което предлага и скара и готвени ястия и студена бира и безалкохолни за обяд примерно 

 

........

Обособен паркинг. Паркира се на територията на Дракон, между пистата и поляната за скара и палатки. Ще има място за всички.

 

Поляна за палатки и скара. В близост до нея има тоалетни и душове. За хората, които ще участват във вечерните забави е добре да си носят сгъваеми маси и столове. Всеки който ще прави скара да има предвид, че не е разрешено огън (и въглища) да се поставят директно на тревата. Носете си барбекю.

.....

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.