Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - 10-12.06.2016 г.


Mishelle

Recommended Posts

  • Отговори 105
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    9

  • mRt

    8

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Ще има ли някаква схема за разпределение на форумните коли.Някакви отделни секции или нещо подобно? :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за отделни класове(в зависимот от конските сили, например) в различните дисциплини на пистата - да, ще има. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подготвил съм изненада , но ми е съчетано с голяма научна конференция на местно ниво, ще се опитам да напиша

доклад и за Калояново.

 

Много обичаме изненадите от теб ...  :crazy:  , а доклада ... чакаме с нетърпение да го "прочетем" от трибуните  :walkman:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не остана много време до събора. Ето отразяването на миналогодишния събор от Хоби ТВ. Тази година ще бъде още по-забавно. Всеки собственик на Шкода е добре дошъл, без значение от модел, състояние и мощност. От кадрите ще видите, че еднакво се забавляват както хората, които предпочитат да са само зрители, така и тези с по-слаби двигатели:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам събора и приятните емоции от него. Обещавам, ако успея да дойда, да остана повече от миналата година. Проблема е, че Гената ми каза, че нямало да ме пусне на пистата, но имам план  да го подкупя най - невъзмутимо и без никакъв срам! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ще те уредя за пистата, няма грижи. Имам връзки - познавам Гената :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Питане и предложение имам аз. Ако вече са отправени и двете - моля да ме извините.

Питането - дали има ентусиасти, които искат да си вземат двуколесните, но не мотори, а колела, да пообиколим пистата след като сме покарали коли. Да видим друга гледна точка, да си направим кеф или просто "за спорта"... Аз почти сигурно (99%) ще си взема моето. Една магарешка сила е в момента, нямам чип тунинг и е със "зимни" гуми - това е инфо, ако някой реши да си правим драг с колела :)

Предложението - дайте да надпишем с отличителен маркер (примерно бял), на един джам на всяка кола, ник-а и името на собственика. Или да измислим някакви стикери, които да надпишем ли... Много нови хора има в клуба, а аз - признавам си, не съм много паметлив относно ник-ове. Мисля, че малко бихме помогнали в ориентирането на всички, които не се познават помежду си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ми пречи да метна коУеУото в багажника. Ама няма да съм честен, защото освен магарешката сила разполага и с още едни 500W  :moto:

 

Относно никовете - да ги пишем на ръка с маркер не мисля, че е сериозно. Но, ако се намери подходящ принтер и некъсащи се лепенки може и да стане работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това специален принтер ли е? Аз не, че имам някакъв изобщо, но ако става всеки - само ми кажете от къде да взема подходящи листа с лепенки отзад :)

А между другото - с маркер може да изглежда супер, само да пише някой дето го може красиво :)

А за колелото - стига с тея електрички бре. Вземи си нормално търкалце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш с маркер ще е яко, защото придава индивидуалност. Стикери е банално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за колелото - стига с тея електрички бре. Вземи си нормално търкалце

Да бе, да нямам никакъв шанс ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен с маркер ще е готино, и като цяло идеята е страхотна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за ника е супер. Ще има осигурен бял маркер на входа и във вътрешната част на паркинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да намерим и писар, с доказани качества в краснописа  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, нека всички които си имат /за перманентно или за временно ползване/ "нежни половинки" които ще идват на събора, да им връчат по един маркер и няколко бели листа, после ще оценим набързо калиграфските им умения и ще си назначим писар/калиграф !!!

 

П.С. Разбира се, при наличие на желание от ответниците...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с половинките за временно ползване, много ми хареса. Ако се уговоря с някоя, може да я уредя да драсне 2-3 ника  по колите, ще бъде нещо като тестово, да видим дали ще я одобрим за писар или не, пък после да се ползваме временно :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........Ще има осигурен бял маркер ..........

 

Боре, с бял маркер на бял лист не се види!? :derisive:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, той белият е за стъклата бре, за белите листове - какъвто им душа иска... ;)

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ще реша окончателно на 8ми, но засега ,почти 90% ,заявявам че няма да мога да дойда на събора. Всеки с когото говорих, приятели, колеги, баща ми, казаха че не бива да се заробвам с 400лв от банката. След 2 месеца ми свършват сегашните заеми и ми се иска и на мен да си взема най - накрая цялата заплата, след 4 години служба. Не се сърдете, знам че ще е много яко, много ми се идва, още не съм го решил, ще видя на 8ми , но засега съм пас.

 

Извинявам се на Марто и на всички останали, знам че ще бъде супер , но време е да си седя на задника и да гледам в една точка. :(

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ти банкет ли ще правиш? Повече от 200-250 лева не са ти нужни. Сега ако искаш да си ларш, това е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик, какви 200лв?!?! Пътя е 300км отиване и връщане. При 8/100 са 25литра, или 50лв. Може да се спи в колата. Бира, мръвка и т.н. надали ще минат още 50лв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 120 ката  - 50лв за масло двигател, 50 за масло скорости, гражданска 50лв, ГТП още 50 лв, дотук са 200 само за да я изкарам, не включвам винетка и пари за гумаджия, 100лв за бензин за да има, и 100 лв за там - цигари бири, вход 20лв ... Няма нищо ларш.

 

Много ще ме кефи на 13ти да си паркирам 120 ката пред работата, ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смогна ще се донеса и аз за ден - всичко зависи от това дали ще мога да сглобя Сивия до тогава. В четвъртък го изкарвам от тенекеджията и ....чак в понеделник след работа почвам да го събирам :-(

Надявам се да успея - сигурно ще съм само за ден, ама мноооооо ми са идва :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.