Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свети жълта лампа на двигател на таблото


Noob_Driver

Recommended Posts

Здравейте, горд собственик съм на Шкода Фабия 2 1.2 HTP 2010г. и е на 49162км. (бензинова) и това ми е първата кола, та имам следния проблем.

 

Преди 2 месеца ми светна жълта лампа на таблото, която прилича на  Чек Енджин, но не е (прикачвам снимки от днес) и веднага се обадих на Сервиза на Шкода в София и си запазих час за следващия ден, тамън трябваше да сменям филтри, масло и т.н. та казах на хората от сервиза, какво ми е светнало,но в деня в който я закарах до сервиза лампата не светеше. От Шкода ми казаха, че всичко по двигателя е наред и няма никакви проблеми и ако пак светне да се обадя, за да видят какво причинява този проблем. Та лампата пак светна преди няколко дни и на следващия ден пак изгасна, но днес отново светна, та искам да Ви попитам някой има ли представа какъв е проблема и да ме посъветва какво да правя или да ме насочи към сервиз тъй като официалния дерат кожата :D или просто е някакъв софтуерен проблем.

Благодаря предварително,

 

Адриян

 

http://imgur.com/a/Br0IO- линк със снимки


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, така с хвърляне на боб никой не може да ти каже конкретно. Трябва да се закачи колата на компютър и да се направи диагностика, да се види има ли грешка и каква е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, аз също мисля това да направя, в крайна сметка друг избор нямам хаха, идеята ми беше, че още първият път когато светна лампата, аз закарах колата на диагностика в Еуратек и компютъра не показа никаква грешка, та затова исках някакво мнение, дали някой е имал подобен проблем и т.н.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компа казва какво го наболява. Закачаш и виждаш каква грешка регистрира. Вариантите са наистина много и само може да гадаем от какво свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.