Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 1.4 BXW - 2008, показания за температура на охладителната течност?


danny

Recommended Posts

здравейте,

искам да попитам собствениците на тези фабии, които нямат на таблото стрелка за температурата на охладителната течност, имам само някаква синя лампа, която изгасва след минутка, но никаква друга индикация относно температурата, има ли начин да се икара тази температура на дисплейчето или друг начин да се види, без ваг-ком и лаптоп ?

 

eто това ми е таблото:

fbn70049rld9hn8.jpg

 

или аз съм сляп или такъв измервателен уред няма на таблото

Редактирано от The Best Forman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не показва температурата. Гадно но е така, има само синя лампа когато е студена, а недай боже да я видиш същата лампа става червена като почне да прегрява. По принцип трябва съвсем да си останал без охладителна течност или да не върти водната помпа за да се случи. Затова редовно вдигай предния капак /поне веднъж седмично/ и хвърляй по едно око за да си спокоен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има начин с блутут обд адаптерче и си го връзваш с телефона и следиш разни параметри. Аз си набавих такова от ибей, но нещо не успявам да си го свържа с телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.