Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

напречни греди / багажник за фабия 2 комби, която няма надлъжни греди


danny

Recommended Posts

здравейте, искам да попитам, някой има ли опит, дали въобще може да се сложат напречни греди на фабия 2 комби, която няма заводските надлъжни греди ?

въобще някакви варианти за багажници на тази фабия има ли ? в ЕТ ми казаха, че надлъжните щом ги няма заводски, няма как да се сложат

 

някой някакъв опит / идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш ли да ми кажеш какво точно си взел и как се закрепва за покрива на колата ?

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За мое съжаление за Ф1/О1 комби без надлъжни греди, само това се предлагаше. Иначе се бях заредил за THULE  алуминиеви, но и тези не шумят особено при 140. Производство са на XAKR, чешка фирма, основите са изцяло в силиконово покритие, като частта лежаща върхуу покрива е на гумирани подложки. Захващането е специфично за Ф1/О1.

036464810-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, виждам че и теб те тресат същите терзания като мен. Днес докато ми слагаха темпомата в ЕТ попитах за надлъжни греди. Направиха ми оферта за доставка и монтаж - 550лв. Става с поръчка защото ги нямат налични а монтажа е за един ден.

Веднъж като имаш надлъжните греди варианти за напречните много. Дори и по пазарите могат да се намерят универсални за по 20-25 лв. На мен обаче ми се вижда доста висока цената и ще прибегна до услугите на багажник.ком Те ми предложиха два варианта за Фабия2 комби за около 300лв. пак ми идва множко но по се преглъща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха, много странно, на мен ми казаха, че няма как да се сложат щом ги няма заводско

както и да е де, за 550лв не смятам да се възползвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.