Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвместимост на двигатели BME и CGP


richfild

Recommended Posts

Здравейте колеги,собственик съм на Шкода Фабия комби 1.2 12V 2005 година, налага ми се да сменя двигателя. Оригиналният мотор е с код BME ,намерих двигател от Шкода Фабия 1.2 12v 2009 година с код CGP.

Въпросът ми е , дали е възможно да се заменят , или имат някакви разлики ?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги,собственик съм на Шкода Фабия комби 1.2 12V 2005 година, налага ми се да сменя двигателя. Оригиналният мотор е с код BME ,намерих двигател от Шкода Фабия 1.2 12v 2009 година с код CGP.

Въпросът ми е , дали е възможно да се заменят , или имат някакви разлики ?

Благодаря предварително!

Здравейте, търся същия двигател CGP?

Вчера моя блокира. Дано стане, но ако не пасне може ли линк към продавача? Благодаря предварително.

Редактирано от Георги Кузманов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.