Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Централно заключване


winrg

Recommended Posts

Аз също щях да предложа ЕТ, но колегата май е от Монтана и най-близкото представителство на ЕТ е в Плевен. Ключето ще му излезе златно! Освен, ако няма "негов" човек в град с представителство на ЕТ, който може да му го купи от там и после да му го изпрати с куриерска фирма. Може би има предвид някоя свястна фирма за авточасти с представителства в цялата страна... или поне в Монтана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сайта на Еуратек излизат 2 вида ключета по този номер, но на справка за наличности излиза, че едното го има във Варна, а другото в Стара Загора. С две думи българска работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни по телефона на “Резервни части” в София и се разбери как да го поръчаш и дали могат да ти го пратят. Със сигурност може да намерите решение. Аз нямам път в тази посока тези дни, но не ми пречи да го взема и да ти го пратя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с Еуратек в София и Варна. От Варна ми предложиха някой да го вземе и да го прати по куриер с наложен платеж. Те не могат да го изпратят, защото се отчитат всеки ден, а парите от нп ще дойдат на по-следващия ден. Иначе имат 1 бр. с номер 1Z0962125А с цена 36.07 лв. който е за моята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това намерих на поносими цени за доставка: https://www.autopower.bg/vag-oem-1z0962125a.html

Всичко друго е извън България и с 20 лева доставка.

 

Можеш да провериш и в ТЕХ-КО, имат магазин в Монтана и могат да осигурят всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морският ключ вече е при мен и е монтиран. Благодаря за мненията Ви, колеги!

IMG_20200313_132450_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
На 10.12.2016 г. at 12:40, tupalkapet написа:

Здравейте, да не пускам нова тема ще ви попитам за бутона за централно заключване, който се намира до запалката на О2. При мен не иска да работи нито отключването, нито заключването. Свалих го за проверка,разглобих го, почистих го, визуално всичко е ОК. Осветлението му работи, но той не действа. Нямам друг за проба, та къде да търся проблема...

Сменяй така на пеавих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.