Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Toлек,Тцлек, Телк и други простотии


maxrpm

Recommended Posts

За всички, който са забравили , пускам отново , нагледен пример, как ще си карам 120 ката,  на писта Калояново, и на други ........ писти... :)

 

Обещавам след толкова много мъки , да карам по - бързичко , да се крия от камерите и да дърпам ръчната редовно. Нещо в последните години , забравих как става ...  Ръчна дръпнах 5-6 пъти, глобиха ме за космическата скорост от 75 км на магистрала, това не е нормално и трябва да се промени... :)

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    17

  • PIIIcoppermine

    14

  • PRR

    5

  • Mishelle

    2

Най-много писали в темата

Дойде деня "X" , взех такси и се материализирах пред толек. Мога да кажа че от всички хора там , пичове бяха само по - младите, тази която приема документите , хирурга, очния и ортопеда, другите изкуфяли бабички ми стопиха нервите. Отивам при невроложката, обяснява ми че имам записан час , но трябва да изчакам. Влизам , обяснявам и че искам категория А, и тая вика "Няма как , защото мотора няма място за приспособление. " Обяснявам и че карам от 14 годишен , че не е нормално да нямам поне М категория. Бях запитан въпроса " Каква е разликата между мотора и мотоциклета?" започвам да мигам като развалена луминисцентна лампа и не знам как да го обясня... Обяснявам на жената че нямам телк и че специално заради тях съм бил в болница и че това че буквално ПРЕПИСА като второкласник решението си от преди 6 години , не е ок, не е честно и не е справедливо. От там ми се обяснява че решението и нямало как да е друго , защото ДЦП то ми не се е излекувало и не мога да карам мотор , защото има педали (Huge flashback there). На излизане от кабинета , показах визуална презентация на мнението ми за нея , без да казвам нищо. Жеста бе последван от коментари " Какво е това нещо , как може да си така невъзпитан !?!" С другите лекари се разбрахме , полафихме си и ми стана ясно че дори и да обжалвам в 14дневен срок решението , толек и тцлек си пият кафето заедно , НО единия пичага ми намекна че мога да обжалвам и в съда! Това ме нахъса още повече да изкарам категория А и да се боря , докато мога с тъпите бабички с цел да си взема книжката!!!

Има ли някой идея дали е възможно да се прескочи тцлек и да се отиде направо на съд, и правил ли го е ?

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и поздравче за другарката невролог, ако гледа! :)

Другия виц беше

- Какво е това на ухото , какви са тези обеци?

- Медицинска стомана са. :)
 

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.