Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

майстор които работи с ГИ БРЦ


kirokuro

Recommended Posts

ама там те сабличат гол.смяна на 2ва филтера + диагностика 75лв ,а аз си купих филтрите и сам си ги смених за 8лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на изгоряло копче за превкючване газ/бензин с индикатор за количество гориво( 2седм след изтичане на 2год гаранция се развали) 120лв, 72лв - 2та филтъра със смяна и 50лв настройка на газова! Поне издават фактура...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

днес бях при едни газаджй на стар горнобански път в София момчето го закачи и каза недостатачно гориво ама и аз това си го знам развъртя щуцера на изпаритела настрои дюзите и качели е малко по добре ама пак не е перфектната настройка.Обаче разбрах че само електрониката е на БРЦ всичко друго е някви други марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.