Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз козметични корекции


Bullzeye

Recommended Posts

Колеги,

Разгледах темите, но не успях да намеря "стабилен" сервиз за автотенекеджииски и бояджийски услуги. Извинявам се ако има, но съм пропуснал.

Имам Шкода октавия 2 и заведох малко паркинг щети та че искам да ги оправя, но качествено, ако ми платят нещо от застрахователите.

Щетите са от рода на - одраскана врата, леко огънат и надран калник, счупен мигач, чуквания по броните и прочие...

 

От друга страна искам и минимално да слагам в/у оригиналната боя - чувал съм , че тя е значитлено по-добра от това, което може да се сложи допълнително (като боя, лак и т.н.).

 

Живея в София.

 

Препоръки?
 

п

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветек - за мен лично най-добрите

Лотос Ауто - много добри впечатления имам и от тях, адашът управител е много съвестен и точен тип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Ветек. Спойлера ми е боядисван там, както и други неща - абсолютно перфектно свършена работа винаги! Шефа се казва Вили - много точен! :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за ВЕТЕК, Вили ми боядиса и постави всичките спойлери по сивата стрела - ОТЛИЧНО СВЪРШЕНА РАБОТА.

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги супер сте!!!!!!

сега като видя застрахователите какво ще платят ще се обадя на сервизите, които препоръчват.

А някой от вас избягва ли да пипа боя, лак и други неща по елемента, ако са малки, за да запази оригиналните?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да повдигна малко темата и да си кажа мнението за сервиз "Ветек" .

Във вторник оставих колата си за боя заден калник .Вчера беше готова .Много добре свършена работа .

Препоръчвам .

п.с. и при оставянето на колата и вчера в сервиза имаше няколко шкоди , вкл. черна О3 клубна със свалена задна броня и стопове ... Кой е колегата ? ( за съжаление не запомних рег.номер !!! )

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветек са едни от малкото, които отчитат стареенето на боята. Много точно докарват нюансите.
Страхотни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някъде майстор , който да прави корекции без да се забелязват с разните му въздушни четки , а не за една драскотина да се пребоядисва половин кола?

Не съм фен на бояджиите още по-малко на бояджиите вързани със застрахователи т.н. доверени сервизи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата и да си кажа мнението за сервиз "Ветек" .

Във вторник оставих колата си за боя заден калник .Вчера беше готова .Много добре свършена работа .

Препоръчвам .

п.с. и при оставянето на колата и вчера в сервиза имаше няколко шкоди , вкл. черна О3 клубна със свалена задна броня и стопове ... Кой е колегата ? ( за съжаление не запомних рег.номер !!! )

Колко струва боядисването на детайл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за Ветек.

 

много евала на Вили , незнам дали е само управител или и собственик. Обясних му каква ми е мъката , че колата приект и причие и се отнесе към нея с нужното внимание, освен това ми обясни всичко , което попитах. Също така дори се погрижи да ми набави някои от детайлите , които не можах да намеря сам.

Цената на детайл зависи от детайла и какво трябва да се случи. Факт е че цените са им малко по високи, но за сметка на това. цвят и качество са на ниво!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.