Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заявка за клубен календар 2016


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    14

  • PRR

    4

  • shaft

    2

  • ovidve

    2

Най-много писали в темата

Уважаеми колеги,

 

Календарите тази седмица трябва да са готови. Цената е 16.73 лв. за брой, но предполагам няма да имате против да я закръгля на 17 лева. "Спечелените" 17-18 лева така или иначе няма да стигнат за опаковки за разпращане по куриер, а и ще ми бъде по-лесно да връщам на хората, които ще си ги платят в брой. Моля тези от вас, които ще ги получават с куриер, без значение дали става дума за София или страната, да ми изпратят на лично съобщение:

-заявени бройки;

-две имена;

-мобилен номер;

-офис на Еконт или адрес за доставка.

 

След 2-3 дена ще потвърдя срещата на НИМ тази неделя. Искам да изчакам още малко, за да съм сигурен, че няма да има забава при изработката им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам темата, надявам се да има останала поне 1 бройка за мен на срещата в неделя :) Идеята с колажите е добра, да има разнообразие в сравнение с предишни години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, има заложени малко повече бройки, ще има и за тебе. Както писах вече, за неделя ще потвърдя допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Календарите са готови. Както вече писах, цената за брой е закръглена на 17лв. За лично предаване в София ще се радвам да се видим на регулярната среща пред НИМ тази неделя, т.е. утре, 20.12.2015г. Тема за тези наши срещи може да намерите тук (клик). Календар ще има за всички поръчали, както и за тези от вас, които не са направили заявка, но в последствие са решили, че искат бройка.

 

За страната и за София в понеделник и вторник ще разпращам по Еконт. За целта хората, поръчали календари, както и тези, които не са поръчали предварително, но искат да се сдобият с изданието, следва на лично съобщение да ми предоставите две имена, мобилен номер, населено място, желан офис на Еконт или адрес за доставка.

 

Моля да се организирате, за да мине раздаването на заявените бройки максимално гладко. Ако някой е възпрепятстван, информирам, че следващото разпращане по Еконт ще бъде в първия работен ден на януари 2016г., а за лично предаване на НИМ - на първата за януари месец среща.

 

Благодаря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един календар като за мен ще има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като за теб, и като за други - има :) Ако нямаш път към София и няма да идваш на НИМ тази неделя или първата неделя догодина, пусни лично до къде да ти го изпратя.

 

Написал съм по-горе - календари има достатъчно. Така че всеки, който не е поръчал, но иска да получи, ще може да го направи. Когато бройките се изчерпат, ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.