Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заявка за клубен календар 2016


Recommended Posts

Уважаеми колеги,
 
Макар и с известна забава, пускам тази тема за резервации и заявки за ежегодния календар на Шкода клуб България. Поръчка за желани бройки може да правите в темата, на лично съобщение до мен или на мейла от профила ми. Моля да се организирате и да действаме, така че да мога да раздам изданието преди Коледа и да посрещнем новата година с красиви Шкоди на стената.

 

За разлика от минали години, през които малцина от вас изпращаха снимки с желание да ги публикуваме, тази година изненадахте екипа на клуба много приятно. Получихме изключително много предложения и снимки, за което съм ви благодарен. Подобна активност до сега не е била отчитана, което освен, че ме радва, е и показателна за развитието на клуба. Всичко това ни даде възможност да направим изданието максимално интересно. Тези от вас, които от години го събират ще забележат нещо много различно, което се надявам да допадне на всички ви. Изданието се получи доста раздвижено и вместо по една снимка на страница, както беше до сега, успяхме да поместим по 2,3 и 4 снимки на лист. Целта ни беше да уважим максимално желанието на всички, които искаха да видят колата си в календара. Надявам се да сме го постигнали, като крайната дума е вашата.
 
Не обръщайте внимание на по-тъмните снимки и неточните цветове. Файловете служат само за да добиете представа за съдържанието на календара и нямат общо с печатния вариант.

 

00_Korica.jpg   01_January.jpg   02_February.jpg

 

03_March.jpg   04_April.jpg   05_May.jpg

 

06_June.jpg   07_July.jpg   08_August.jpg

 

09_September.jpg   10_October.jpg   11_November.jpg

 

12_December.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    14

  • PRR

    4

  • shaft

    2

  • Цецо75

    2

Най-много писали в темата

+2бр. :)

 

Също искам да благодаря на всички, които помогнаха за реализацията на бъдещия календар, било то със снимки, идеи и всичко останало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.