Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светване на сигнал на таблото на Fabia RS TDI


piccinini

Recommended Posts

Зравейте колеги,

 

Когато не съм карал колата предния ден, като я стартирам и започна да се появява сигнала http://asauto.netau.net/shorts13.jpg

Когато спра двигателя и го пусна отново всичко е наред и не се появява. 

Антифриза е наред, какъв може да е проблемът, евентуално някакъв датчик?

 

 

Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има датчик в разширителния съд и когато започне да дава фалшиви показания, се сменя целия съд. Потърси с търсачката има доста изписано по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я една от темите: Проблем с термодатчик. Че не е термодатчик, а датчика за нивото на антифриза в казанчето се разбира по-долу в темата.

Ако не ме лъже паметта някой се беше опитвал и да го чисти с някакви спрейове, но дали е имало резултат не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колега споко. Това е за нивото на антифриза в казанчето. При мен се оправи като долях малко антифриз и сега ми е малко над максималното ниво, но не свети. При мен светваше при запален и при студен двигател. Но вече е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.