Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новобранец със Skoda Fabia Mk1


Recommended Posts

Здравейте, 
Аз се казвам Митко и съм един шофьор новобранец, който се сдоби с едно прекрасно автомобилче -  бяла Skoda Fabia 1.9 SDI хечбек. Като почти всяка кола на старо и тази дойде с проблеми - протекли задни амортисьори, заминала задна лагер-главина, виещ лагер в скоростната кутия, отпуснато жило на ръчната спирачка. След известно време на трупчета колата отново е в движение без да скърца и вие. И съм много щастлив от избора си. Има още да се оправя единия калник, който е леко ударен, да се почисти като хората отвън и отвътре, но! това е бял кахър, важното е, че вече се движи  :fiu:  :fiu: 
Когато си избирах кола основното ми желание беше да харчи малко, да не е нито твърде голяма, нито твърде малка и ако може да е VAG и в търсенето си попаднах на вашия форум и четейки реших, че моят автомобил ще е Skoda. :plate_skoda:   
Искам да благодаря за безбройните полезни теми и съвети, които съдържа този форум и се надявам след време и аз да мога да помагам с нещо на хората тук, както техните мнения помогнаха на мен. :) 

Колата ще я карам основно градско, тъй като съм студент медик и всеки ден трябва да обикалям по болниците из София и просто понякога не е възможно да стигна навреме с градския транспорт от болница А до болница Б. 

 

Ще чета с интерес форума и занапред и се надявам, че скоро ще мога да дойда на някоя от срещите в София :)

Ето малко снимки: http://www.album.bg/get_bg/albums/214528

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много весели моменти с новото возило!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.