Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 2 VRS PD 2007


Recommended Posts

Колега, така от чисто любопитство, ако искаш да споделиш само, тази РСка варненска ли беше като я купи февруари? Ако е същата и аз я гледах, даже я карах и набираше много мощно и беше голяма лъскачка, обаче, за съжаление, беше ръчка и комби.. две работи които не търся в една кола. Волана ме изкефи въпреки всичко  :plate_skoda:

Не е Варненската :)... моята беше нов внос от Швейцария....

иначе тази от Варна се чудих дали да не отида да я видя :)

на снимките изглеждаше добре (направи ми впечатление,че няма задна чистачка), но така и не стигнах до там...

 

 

Днес, мисля че видях колата в Лозенец. Страхотна е! Поздрави!

 

Аз живея в Лозенец, така че със сигурност е била тя :)

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мисля че и аз съм я виждал,в един подземен гараж на околовръстното. На мен най-ми допада последната снимка (даже за клубен календар става,ако се освети малко) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След днешната среща, вече и тя е клубна :)

 

820134.jpg

 

 

820135.jpg

 

 

има си лайстни на номерата и лепенка :)

 

Вече може да ме освирквате, като ме изпреварвате  ;)

 

Срещата беше много приятна, но за нещастие не можах да остана до по-късно....

 

Живи и здрави, другият път пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер й седят стикер и лайстни. Ама и ти вече си клубен, виж си под аватара името на групата и красивата емблема. Благодаря! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класен автомобил си избрал колега,поздравявам те и ти пожелавам много безаварийни километри!

Определено втората генерация понася много добре 18 цола джанти да не казвам ,че са си направо задължителни,естествено в комбинация с агрегат който може да ги "носи",а твоят е точно такъв така,че действай!Ако имаш нужда от съвети на какво да се спреш ще помагаме с предложения!

Единствената забележка ми е към стикера за техническия преглед - е няма по-малоумно залепване на тоя стикер.Не трябва човек да е естет за да му дойде на ума как да го залепи.Не те упреквам теб в никакъв случай ясно е ,че някой с фуражка е свършил тази работа.Аз лично бих го отлепил и го залепил както трябва защото щеше да ме е яд да го гледам всеки път като се кача в колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класен автомобил си избрал колега,поздравявам те и ти пожелавам много безаварийни километри!

Определено втората генерация понася много добре 18 цола джанти да не казвам ,че са си направо задължителни,естествено в комбинация с агрегат който може да ги "носи",а твоят е точно такъв така,че действай!Ако имаш нужда от съвети на какво да се спреш ще помагаме с предложения!

Единствената забележка ми е към стикера за техническия преглед - е няма по-малоумно залепване на тоя стикер.Не трябва човек да е естет за да му дойде на ума как да го залепи.Не те упреквам теб в никакъв случай ясно е ,че някой с фуражка е свършил тази работа.Аз лично бих го отлепил и го залепил както трябва защото щеше да ме е яд да го гледам всеки път като се кача в колата!

 

Благодаря за пожеланията  :)

Въртят ми се разни мисли относно джанти и тем подобни дребни неща :) , но за сега имам други грижи и се налага да изчакам, поне до пролетта ...

иначе за стикера - не съм обърнал внимание :) ... наистина е залепен в нищото, но след 2-3 месеца ще слагам нов, така че няма да се занимавам с този ...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Браво! Супер снимки на хубава кола. Определено иска 18-ки, но това е лесно поправимо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.