Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

подарявам разни части за 100с/105


radolin

Recommended Posts

Здравейте, 

 

едно време баща ми имаше шкода и днес като разчиствах намерих разни части, изглеждат нови:

 

4 бр. джанти, мисля 13 цола

спирачни маркучи - не знам дали са годни, в метална кутия са и изглеждат добре.

капачка за делко и палец

мембрана за бензинова помпа

въздушен филтър

 

може да излезнат и още някакви дреболии. Някой има ли интерес да ги вземе, че ме е жал да ги изхвърля. Мога да ги пратя по куриер, но за джантите сигурно ще е скъпо. Частите се намират в Кърджали, но пътувам често по посока Пловдив и София и мога да ги взема с мен ако някой ги иска. Най-добре за мен е един човек да вземе всичко. За връзка radoslav@kolev.info

 

Поздрави,

Радо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Всички части заминаха, остават само джантите. Някой няма ли да си комплектова старата Шкода със зимни гуми? :) Както казах, предлагам транспорт в посока Пловдив, София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заминаха и джантите при колегата viv78, ако случайно изскочи нещо друго ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.