Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална есенна среща: м. Узана - 02-04.10.2015 г.


Recommended Posts

здравейте на всички ,не съм ходил на такива събирания,поради липса на време и навременна информация и ще ми е интересно да присъстваме с моето семейство ако някой знае дали има свободни стаи моля да пише,

Да , колега :) Има свободни стаи. Ще се радваме да се включиш. Пиши тук в темата или ми пусни ЛС за да те запишем ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • diana_kraice

    11

  • Mishelle

    9

  • mRt

    7

  • uboy

    5

Най-много писали в темата

Аз тръгвам в събота можем да си направим среща не е проблем, само кажете къде и в колко. По принцип мисля да тръгна към 10, а и не карам бързо, че малката има проблеми със завоите, сега се чудя от къде да мина че да ги избегна максимално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

profkoce - заяви по мейл две нощувки, единична, нереновирана стая.

Ако има колега, който ще тръгва от Пазарджик или ще минава покрай града, моля да му пише на мейла от профила. Колегата има желание да си подели пътните с някой, без значение с коя кола ще се пътува (неговата или на колега).

 

i12805 - потвърди на мейла, че ще ни дойде на гости от Габрово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за резервации към кого да се обръщам -желая двойна за петък и събота

 

Пуснал съм ти ЛС :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съботно тръгване някаква организация да направим?

 

Аз тръгвам в събота можем да си направим среща не е проблем, само кажете къде и в колко. По принцип мисля да тръгна към 10, а и не карам бързо, че малката има проблеми със завоите, сега се чудя от къде да мина че да ги избегна максимално.

 

Пътят е 2:40-2:50 часа, предлагам тръгване около 09:00 на изхода на София за да сме на място най-късно около 12:00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, не остана :)

 

Първата група тръгва в петък по обяд. Срещата е в 11:00ч. на Шел-а преди магистралата, срещу Джъмбо. Ще пием кафенце до към 12:00ч. и тръгваме. Всеки, който е свободен в тази част от деня и иска да се присъедини е добре дошъл. Ще има колеги, които ще пътуват същия ден, но по-късно. Ще има и такива, които ще тръгват в събота. Организирайте се, взимайте радиостанции за лаф по пътя и палете към Узана. Ще ви посрещнем подобаващо ;)

 

Вземете си топли дрехи. Планина е. През деня го дават приятно и слънчево, но вечерите ще са хладни. Габрово не е далече, на 20-25км е, но ако не ви се разкарва до там, вземете си предварително безалкохолни, бира, алкохол, храна, солети, сладки или каквото се сетите. В петък ще е ясен статуса на барбекюто, т.е. дали и как ще можем да го ползваме. За което ще има информация, за да знаят тези от вас, които искат, дали да носят въглища и мръвка.

 

Носете играчки за малчуганите. Хотела разполага с детски кът, но за два дена, предполагам, на децата ще им омръзне да седят в него.

 

И да не забравите да вземете с вас доброто настроение. Опаковайте го от сега и го мятайте в багажника заедно с топки, федербал и т.н. Можем да си направим и мини футболче, подходящ терен има ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cavdarik от мен нямаш грижи и за 9 часа среща ако искаш на Джъмбо, голям е паркинга и ще се намерим лесно. Аз обаче не карам бързо и ако не ти се чака, пердаши си спокойно. Малката ми повръща и след Севлиево са яко завои и ще карам по бавно. Но нека които тръгва в събота да е на паркинга на Джъмбо и от там да се тръгне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cavdarik от мен нямаш грижи и за 9 часа среща ако искаш на Джъмбо, голям е паркинга и ще се намерим лесно. Аз обаче не карам бързо и ако не ти се чака, пердаши си спокойно. Малката ми повръща и след Севлиево са яко завои и ще карам по бавно. Но нека които тръгва в събота да е на паркинга на Джъмбо и от там да се тръгне.

С нас ще има и Фабия 1.9SDI, ще се разберете кой да диктува темпото :fiu:

Джъмбо е от другата страна, не е много удобно... По-добре на Шела отсреща, ако сме повече от 3-4 коли на ОМВ преди него.

Редактирано от chavdarlk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадено в 9 сме там на Шел, Аз съм със маслено зелена шкода октавия.

За воденето ми е все тая мога да водя мога и да следвам  :running: .

Да завоите са си бая, а малката точно от тях повръща и ако се наложи от там вие ще карате по бързо, а аз когато стигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че се сещам, чат-пат да попоглеждам във Форума  ;)

Значи 09:00 в събота на паркинга на Джъмбо или на Шела последно ще се намерим, то не че има опасност да се загубим де  :)

SDI-то е едно синичко, поочукано-ама лъскаво  :fiu: и с една кутия за багаж (все още) връз него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че се сещам, чат-пат да попоглеждам във Форума  ;)

На мейла, който си ползвал за регистрацията си тук, би следвало да си получил покана за срещата. Идеята му е точно такава - да покани хората, които по-рядко посещават форума, но имат желание да идват на срещите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз може да се включа от събота, че в петък имам ангажимент, така че една нощувка в нереновирана стая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че се сещам, чат-пат да попоглеждам във Форума  ;)

Значи 09:00 в събота на паркинга на Джъмбо или на Шела последно ще се намерим, то не че има опасност да се загубим де  :)

SDI-то е едно синичко, поочукано-ама лъскаво  :fiu: и с една кутия за багаж (все още) връз него.

На Шел ще се чакаме, моята па очукана яко от градушка  :fiu:  ама си имам лайстни на Шкода на номерата благодарение на колеги от форума  :tongue_1:  С7941ХН ми е номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз може да се включа от събота, че в петък имам ангажимент, така че една нощувка в нереновирана стая.

Здравейте отново,

извинявам се, но настъпи промяна в ситуацията, няма да мога да дойда, така че моля да игнорирате резервацията.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно пътуване и да си изкарате ЯКО! Много ме е яд че пропускам... Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Шел ще се чакаме, моята па очукана яко от градушка  :fiu:  ама си имам лайстни на Шкода на номерата благодарение на колеги от форума  :tongue_1:  С7941ХН ми е номера.

И ние ще се включим в 9ч. на Шела, ако закъснея мъничко тръгвайте, ще ви настигна.

На моите деца също им става лошо от завоите, затова сутринта ще им дам хапчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 30-40мин тръгвам от JUMBO ако има някой да пътуваме заедно мога и да изчакам малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като "запалих фитила" на организаторите за среща в Узана, а те от своя страна на толкова много хора, днес стана ясно, че окончателно отпадам от мероприятието.

Молбата ми, е към всички колеги - разпуснете с кеф на това страхотно място, прекарайте тези две вечери и два дена с много настроение, смях и хубави моменти, заобиколени от приятели и много Шкоди.

И, да не ни забравите - тези, които не можем да дойдем!

Бъдете щедри и ни направете съпричастни към купона, като публикувате по някоя снимка и клип!

Бъдете щастливи!

Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като "запалих фитила" на организаторите за среща в Узана, а те от своя страна на толкова много хора, днес стана ясно, че окончателно отпадам от мероприятието.

Молбата ми, е към всички колеги - разпуснете с кеф на това страхотно място, прекарайте тези две вечери и два дена с много настроение, смях и хубави моменти, заобиколени от приятели и много Шкоди.

И, да не ни забравите - тези, които не можем да дойдем!

Бъдете щедри и ни направете съпричастни към купона, като публикувате по някоя снимка и клип!

Бъдете щастливи!

Благодаря Ви!

Много жалко Боре, ако знаеш само, каква ракия съм приготвил...чак мен ме хваща яд, че няма да я пробваш :(

...имаш още малко време да размислиш :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.