Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална есенна среща: м. Узана - 02-04.10.2015 г.


Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 98
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • diana_kraice

    11

  • Mishelle

    9

  • mRt

    7

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

Колеги, кога е последния срок за записване? Планувал съм едни ремонти вкъщи, които незнам кога ще приключат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За огромно мое съжаление, отпадам за Петък, т.е. потвърждавам двойна стая единствено за Събота.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кога е последния срок за записване? Планувал съм едни ремонти вкъщи, които незнам кога ще приключат.

 

Здравей , 

 

На този етап има свободни стаи , така че краен срок не е поставен. Действай спокойно по ремонта и когато имаш яснота - пиши  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На срещата ще съм с подходяща диагностична апаратура за нашите автомобили, така че всеки желаещ може да се възползва от безплатна диагностика. :plate_skoda: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен. Двойна, реновирана стая за двете нощувки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , се оказва че няма да събера пари за бензин, макар че много ми се искаше да дойда. Приятно изкарване на всички , пък Коцето и Марто да внимават ;)
Пращайте снимки, ще съм пред компа да ви се кефя дистанционно ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за нещастие ще ми се наложи да пропусна поради независещи от мен причини :( :( :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое ОГРОМНО съжаление, в събота сме на сватба и ще можем да се появим чак в неделя сутринта за "Здравейте" и Довиждане"... Но е по -добре от нищо. Надявам се, че ще заварим някого ако дойдем около 10 часа и да има време за по едно кафе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да дойдете дори и за малко до 10 ще ви изчакаме.

Аз искам само да предупредя, че моята дъщеря каза че ще се качи във всички шкоди и ще се снима с тях  :fiu: .т Така, че моля ви да проявите търпение към нея. Тя по голям фен и от мен се извади  :blush:

Другото за което ще помоля е Юли да носи стикери вътрешни по малки за страничните стъкла, че дъщерята видяла клубна шкода ама доде и видя номера и не можах да я докладвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Крум да не забравиш да го вземеш. ;)

 Няма, проблема ни е кой ще кара и кой ще пие  :tongue_1: 

Искахме да дойдем още за в петък, но и двамата сме доста до късно на работа, което значи да дойдем към 22-23 и затова решихме да дойдем само за събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диди, стикери, лайстни, клубни карти, шапки и т.н. ще има в изобилие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде , малко остана  :banger_1:

Времето го дават ...сухо и приятно , така че ще можем да се позабавляваме на чист въздух.

 

За хотела стаите са запазени , като цените ще са : Реновирана стая 23 лв , Обикновена 18 лв (деца до 12 год на 50%) , това са цени на човек/легло с включена закуска. Реновираните свършиха , но от другите има . Настаняването ще става индивидуално след пристигане , като съм изпратил списък към хотела , 

За вечерния купон в ресторанта има поръчан DJ , както и сме договорили възможност да си внесем алкохол пожелание. Ще има някаква такса за това , но ще се разберем на място. Храненето ще е в ресторанта на свободна консумация , като за събота ще има и обедно меню. Разбира се ще можем и да си направим едно хубаво барбекю навън. Има добре обособено място за това , с навес , пейки и маси.

Ще можем и приятни игри да направим , хубави снимкии , разходки и т.н.  , така  че ... взимайте добро настроение  и заповядайте . 

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата ,но ще гледам догодина,когато сте бъде с Шкода Yeti или SuperB,а пред тях Шкода Фабия Комфорт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички ,не съм ходил на такива събирания,поради липса на време и навременна информация и ще ми е интересно да присъстваме с моето семейство   ако някой знае дали има свободни стаи  моля да пише,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.