Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална есенна среща: м. Узана - 02-04.10.2015 г.


Recommended Posts

Колеги ,

Всяка година Шкода клуб България, чрез клубен представител, организира есенна среща на форума. Няма да нарушим традицията и тази година ;)

Мястото, което този път сме избрали, е местността "Узана" в сърцето на Стара планина. Намира се на около 20км от Габрово и е известна с чистия си планински въздух , тишина и великолепна природа. Там се намира "Географския център на България" , както и много поляни , еко пътеки и места за почивка и релакс.

За нощувките сме се спряли на хотел "Импулс" - ЦЪК . Той разполага с леглова база около 100 човека , ресторант , детски кът , сауна , билярд , нощен бар и т.н. Има си паркинг към хотела , както и достатъчно поляни за колите. Има и място за външно барбекю с маси и навес , ако времето го позволява. Като цяло всичко което ни трябва за една среща с цел отдих и приятни моменти със семейство и приятели. :dance:
Допълнително ще пусна инфо за цените на нощувките и ресторанта. Към момента цената е 25лв на човек с включена закуска , но ще претърпи корекция в зависимост от бройката хора. :) Хотела разполага с двойни (може и единична да се ползва) , тройни стаи , апартаменти и студиа.
Разбира се , има и други места за нощувка , но ще е хубаво да сме заедно на едно място .

Датите , както се вижда от заглавието са : от 02.10 (Петък) до 04.10 (Неделя) .

Програмата е ... Свободна !
Важното е да се съберем и да прекараме приятни моменти заедно. Всеки може да "хвърли в багажника" по една топка за футбол/волейбол , един чифт здрави обувки за някой поход из месността , ще вземем и чували да поскачаме и да се посмеем и т.н.
Писта "Междене" също е сравнително близо и при желание , ще можем да отскочим за 2-3 часа за малко адреналин и някой друг реванш след Калояново :tongue_1:

Та , така .... събирайте "семейния съвет" , стягайте Шкодите и Заповядайте !

Всеки който има желание да дойде , може да пише тук в темата , във Facebook или да ми пусне ЛС.

 

Линк към събитието във Facebook - ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • diana_kraice

    11

  • Mishelle

    9

  • mRt

    7

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

Няма как да устоя на предложението, бройте ме (двойна стая и за двете нoщувки)  :flag_skoda:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотела съм го ползвал няколко пъти през зимата. Не е някакъв лукс, но наистина е голям и побира много хора така, че е идеалното място за сбирка на всички.

Вечерта могат да ни съберат на една голяма маса всичко, а не да сме разпокъсани наляво надясно.

Надявам се най-накрая и аз да дойда на някоя форумна национална среща, че все ми излизат някакви неща и пропускам, а и този път ми е доста близко така, че ще се постарая да съм там поне за ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! :)

 

Да попитам единични стаи има ли и на каква цена, тъй като е много вероятно да идвам сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е излишно да казвам, ама все пак и за мен 2на стая за Петък и Събота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! :)

 

Да попитам единични стаи има ли и на каква цена, тъй като е много вероятно да идвам сама.

 

 

 

реновирана, за 1 човек   40лв

 

обикновена, за 1 човек   30лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! :)

 

Да попитам единични стаи има ли и на каква цена, тъй като е много вероятно да идвам сама.

 

Ще се радвам да се видим отново  :banger_2:  За цените по-горе е казал Патрик , но и в първия ми пост съм написал , че вероятно ще има промяна.

Ще дам инфо на малко по-късен етап :)

 

Марто да питам за послушно куче в двойна стая възможност има ли?

 

Иво , ще питам ... Предполагам че няма да е проблем , но все пак... Иначе те записвам ..  :banger_1:  :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота сутрин пътувам за Павел Баня, тоест след обед ще се изсипя и аз за една вечер "УДРИ". Та ме бройте и мен за събота за едно легло/ковьорче или к'вото дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто , щом си се научил да пишеш , може и мен да ме драснеш (с чертичка или с хиксче няма значение) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Иво , ще питам ... Предполагам че няма да е проблем , но все пак... Иначе те записвам ..  :banger_1:  :banger_1:

 

Пиши ме за 2 спанета, жената ще гледа кучето в къщи, ако не дават :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11. Гената /The Best Forman/ - Едно ъгълче нЕкъде   :tongue_2:   ако навиеш мойто МАЖ, (аз се пробвах де  :fiu: и той ме пита дали ще ходиш и ти- което ме навява на мисълта че може и да го навия с малко помощ), ако има стаи взимаме те. Тук да не отварям скоби не си мислете глупости, има девойка дето ще е сама аз ще се настаня с нея ако иска, а Гената и моито мъж заедно  :tongue_1:

Редактирано от diana_kraice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора  SKODA 105 RS !  :banger_1:

 

Може ли да споделиш и каква е разликата между реновирана и обикновена стая ?  :fool: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 100 % ще потвърдя до 3 дни дали ще съм сама демек единична или двойна, щото още навивам половинката  :nea: Ако не е късно да ме изчакате с отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е късно. Ние затова пуснахме темата по-рано, за да може всеки да се организира без притеснение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на 100 % идваме, но ще сме само за 1 нощувка (3-ти октомври), трима на борда. Аз, навих и мъжа  :tongue_1: , но се сдобих и с малко (дамско) ремарке на 10 години. Надявам се да има още някое и друго дете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам списък ... :dance: , ще се актуализира ... , ако има нещо за корекция ми пишете :fiu:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Марто /mRt/ - Двойна

2. Ники /sharpshooter_/ - Двойна за Събота 03.10 

3. Юли /Mishelle/ - Двойна

4. Пепи /PRR/ - Двойна

5. Гогата /gogata/ - Двойна

6. Иво /b3lq7a/ - Двойна

7. Жоро /joro33/ - Двойна за Събота 03.10

 

8. Марто /mRt/ - Двойна за Събота 03.10

9. Пепи /pepino/ - Двойна

10. Патрик /SKODA 105 RS/ - Двойна

11. Гената /The Best Forman/ - Едно ъгълче нЕкъде :tongue_2:

12. Ицо /Izolini/ - Едно легло :) за Събота 03.10

13. Коцето /malkiq/ - ?

14. Диана /diana_kraice/ - Тройна Събота 03.10.

15. Иво /ID A/ - Единична

16. Митко /macheto/ - Двойна

17. Кирил /kirill/ - Двойна

 

18. Чавдар /chavdarlk/ - Двойна за Събота 03.10

 

19. Чавдар /chavdarlk/ - Двойна за Събота 03.10

 

20. Жоро /maisuda/ - Двойна за Събота 03.10

 

21. Йордан /karaul/ - Тройна /рен/ за Събота 03.10.

 

22. Иван /nelasms/ - Двойна /рен/ 

 

23.Киро /Киро/ - Двойна за Събота 03.10

 

24. Костадин /profkoce/ - Единична

 

25. Веселин Янков       - Тройна за Събота 03.10

 

26. Дикран /dikraniyo/ - Двойна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.