Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият син Rapid


Recommended Posts

Здравейте!

 

Искам да ви представя моят нов Rapid Spaceback. Поръчката беше дадена в средата на юни и ето вече в средата на август кръстосвам българските пътища :). Колата я взех преди седмица и вече направих 1200 км. Нямам думи колко съм очарован от колата - перфектният син цвят, панорамният покрив, изключително икономичният, но свъвнително пъргав дизелов двигател, уникалнато аудио, поведение на пътя и т.н. Абсолютно бяха оправдани и дори бяха надхвърлени всичките ми очаквания.

Ето и няколко снимки:

810316.jpg

 

810318.jpg

 

810321.jpg

 

810325.jpg

 

810320.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Изглежда страхотно. Със здраве да си я караш :banana_beer: И аз исках такъв син цвят ама не ми се чакаше.. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Машинката изглежда страхотно , много хубава конфигурация се е получила. Много безаварийни и да продължава да те радва!

Ще ни е приятно да я докараш на някоя среща на НИМ да й се порадваме и наживо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене виждам и малко си чакал дано да е така и при нас.Гледам и ксенонче си поръчал ... страхотна е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото.. като видях номер се сетих, че СВ3494АС е сложен на един керемидено червен Рапид по местонахождение до нас :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много свежо изглежда! Със здраве и безаварийна :)

 

И аз така обичам, екстри да има. Ще тррябва да направим една обща снимка с панорамните покриви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.