Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вибрация фабия 1.2 бензин/газ


konstantint

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам следния проблем на фабия 1.2 бензин/газ. Колата е 10.2014г. На 20 000км. Когато загрее се появява вибрация на цялото шаси на празен ход и двигателя издава едно нискочестотно боботене, малко наподобяващо работа на дизелов мотор. Оставих я в Еуратек. От там ми казаха да си усилвам радиото като съм чувал толкова. На колата и нямало нищо. Неможаха да ми обяснят как като загрее 20 минути работа на празен ход звука на двигателя се променя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита имаше липсващи гайки на изпускателния колектор , но пърпореше студена ... по-скоро свещ може да прекъсва на топло и без друго им дават максимален пробег от 30000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колеги след като вече зареждам от по-скъпият бензин проблемът го няма. Кофти гориво на shell.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.