Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3 - мнения и впечатления.


PUF-PAF

Recommended Posts

Черен-Ммммда,

Кафяв-малко странно,

Сиво- много обикновен,

 

Но Taxi-то къса нерви         :plate_skoda:        :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 337
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    33

  • Milen Dimitrov

    31

  • shaft

    24

  • bubaru

    20

Най-много писали в темата

Но Taxi-то къса нерви         :plate_skoda:        :flag_skoda:

Този жълтия електрик е страшен наистина, но дано го предлгат, защото наистина го няма в конфигураторите..., дано не е само за Женева направено.

Черния покрив също стои адски добре, но покривът не е стъклен, т.е. не е панорамен, просто е черен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа... Ще почва от 45-48 базовите изпълнения със слабите двигатели. Очаквано.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в briskoda в една тема наскоро се възмущаваха на цените - че реално вече топ версиите на Октавия и Супърб цените постоянно се качват и вече са дори по-скъпи от еквивалентни Форд, Опел, Тойота и т.н...което не е било.

 

Аз помня преди като исках О1 топ-спековете бяха малко над 30 хил. лв....а сега на О3 топ-спек с някой друга екстра отгоре отиваш на 60 хил. лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и немските цени:

Охаа сериозни цифрички! Особено за топ изпълненията L&K .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в briskoda в една тема наскоро се възмущаваха на цените - че реално вече топ версиите на Октавия и Супърб цените постоянно се качват и вече са дори по-скъпи от еквивалентни Форд, Опел, Тойота и т.н...което не е било.

 

Аз помня преди като исках О1 топ-спековете бяха малко над 30 хил. лв....а сега на О3 топ-спек с някой друга екстра отгоре отиваш на 60 хил. лв.

Така е за цените, но поне спореед мен Шкода са вече доста по напред от Форд и Опел поне...

Тук специално вече се карат много Шкоди, по лични наблюдения дори се карат повече Шкоди от колкото VW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отчитате, че има съществена разлика между цените в тези държави и у нас. Със сигурност като мине началната вълна от покупки и пуснат пакетите ще можеш да си купиш отлично оборудван Супърб за 60 000 с ДДС. И Октавия с изключително добро оборудване можеш да вземеш за до 50 000. Не говоря за Л&К. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април - официално ми е потвърдено.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отчитате, че има съществена разлика между цените в тези държави и у нас. Със сигурност като мине началната вълна от покупки и пуснат пакетите ще можеш да си купиш отлично оборудван Супърб за 60 000 с ДДС. И Октавия с изключително добро оборудване можеш да вземеш за до 50 000. Не говоря за Л&К.

Ице, около 50 хил. Можеш да вземеш О3 Елеганс като мойта или РС базово. Какво имаш предвид като добро оборудване? На мен цената ми беше с екстрите 56 хил след няма да казвам колко отстъпка и то дори нямам дебелите екстри като навигация, камера за паркиране, пълна кожа, джанти и т.н.

 

Затова направих сравнението с О1 по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да признаем, че тази марка търпи огромна еволюция през последните години. Именно доказа това с последния модел на супърб 3.Да не забравяме, че участва във ВРЦ шампионата. Място където се доказват върхови възможности.. Ее най-върховите възможности всички знаем, че се доказват във Формула1 ама..................защо да не помечтаем и за там.  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега ама няма как наливат се милиони, за нови поточни линии, нови технологии, по-качествени материали и т.н  :sorry:

   Новият Супърб определено е добър, с изключение на фаровете, дизайна на които го сродява със Сеат Ибиза. Относно цените - ежегодно се повишават, като аз отдавам това преобладаващо на инфлацията и посочените от VAG цели за годишна печалба. Андриян, не смятам, че точно в нашите шкоди, пък било то и в Супърб, се използват нови технологии. Не се предлагат LED или лазерни фарове, нито система за автономно паркиране/задвижване, двигателите също са тези, които "отпуснат" от VAG - липсва, примерно V6 бензин и дизел. Въпреки това, за тези пари Супърб е изгодно предложение. И най-важното - когато си платиш цялата сума за автомобила и допълнителното оборудване, включително пожарогасител, аптечка, трийгйлник, регистрацияу в КАТ, получаваш незабравим подарък от ЕТ - ламаринен ключодържател.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да признаем, че тази марка търпи огромна еволюция през последните години. Именно доказа това с последния модел на супърб 3.Да не забравяме, че участва във ВРЦ шампионата. Място където се доказват върхови възможности.. Ее най-върховите възможности всички знаем, че се доказват във Формула1 ама..................защо да не помечтаем и за там.  :flag_skoda:

Колега, за съжаление Шкода не участва от няколко години във ВРЦ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това комби изглежда великолепно...не знам как ще изкарвам колата като плъзнат такива по улиците  :blush:

 

Просто слага всички Аудита и Фолксвагени в джоба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да 20% е по-хубав. :) :) :)

По снимки на външен вид наистина е голяма стъпка напред, вътре нека дойде в шоурума и да го видим. Така по снимки вътре ми прилича като на фейслифт на стария интериора, но не и на нов интериор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И... Поредната недовършена работа - отпред диодни мигачи, отзад крушки... Това на ЛиК по видеата в тубата. Щом в Лаурин и Клемент ги няма серийно... Смях.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ахкаме по изложбените експонати. Улицата ще покаже действителната визия. Ако е като на снимката, аз лично не го имам за особен напредък.

http://www.autoforum.cz/tmp/magazin/si/Skoda_Superb_III_2015_nova_ilustrace_odmaskovane_Perex_503_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ахкаме по изложбените експонати. Улицата ще покаже действителната визия. Ако е като на снимката, аз лично не го имам за особен напредък.

http://www.autoforum.cz/tmp/magazin/si/Skoda_Superb_III_2015_nova_ilustrace_odmaskovane_Perex_503_0.jpg

 

Старо, фотошоп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ахкаме по изложбените експонати. Улицата ще покаже действителната визия. Ако е като на снимката, аз лично не го имам за особен напредък.

http://www.autoforum.cz/tmp/magazin/si/Skoda_Superb_III_2015_nova_ilustrace_odmaskovane_Perex_503_0.jpg

Колега,колата имаше официална премиера в Женева!!!

За каква улица става въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.