Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Швейцария


joro-120L

Recommended Posts

Адаш, следващия път идвам с теб :) :) :)!!!

 

Като уточним датите, ще ти се обадя :dance:

 

 

п.п.И аз веднъж съм опитвал истински швейцарски шоколад ,хаха

 

Помниш Деско, помниииш.

п.п. Нещо си объркал последната буква в последната дума в цитата ми, който си използвал. Аз такова нещо не мога да напиша. Явно си я изтрил с многоточието и допълнил без да прочетеш добре изречението. Както и да е. Поздрави :)

 

 

Жоре, твоите пътеписи са истинска наслада за сетивата! Много внимателно "попих" всичката информация и снимки. Благодаря ти за споделеното преживяване!

 

Като текст информацията е твърде оскъдна. Гледам в резюме същественото или някои подсказки или уточнения. Не изпадам в подробен разказ и коментар /а и не мога/ към всяка снимка, както много добре умеят някои колеги. То се знае кои са. Видно и от този и други раздели. Затова съм ви длъжник, но нямам сили просто. Нека снимките да говорят, а те съвсем не са случайни или произволно направени.

Сортирането, подготовката и качването на снимките, за да са ви прегледни, дори и на хора без регистрация, а не с линкове ми отнема достатъчно време и почва да ми писва. Даже много се чудих дали да ви занимавам с тези снимки от тази година, а и за в бъдеще. Едно, че иска работа и Второ - да не стана досаден. Но, явно усилията са си стрували. Благодаря на всички за добрите думи.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    50

  • zloQQ

    3

  • scooby doo

    3

  • axel

    2

Най-много писали в темата

Да Жоре,объркал съм точно по начина,по който предполагаш.Видях го после,но беше свършило времето за редакция.Ще ме извиниш,знам!)

А за шоколадчетата,които ми подари-помня не само аз,а цялото семейство и сме ти благодарни!

Още един път-евала,че отделяш време и ни показваш тази невероятна Швейцария.Мога да кажа само:гледайте братя българи и си взимайте поука....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за шоколадчетата,които ми подари-помня не само аз,а цялото семейство и сме ти благодарни!

 

 

и за да не виси това така във въздуха, аз пък ще кажа, че помня онова винце дето го правиш с 12те билки. Уникално човек! Няма друго такова. Напълно си заслужи подаръчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.