Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2015 - Мнения


Recommended Posts

На пистата изглежда е било доста интересно. А и не само там - премиера на нов модел на клубен събор звучи невероятно! Като цяло много съжалявам, че нямаше как да присъствам, при положение, че вече имам и кола, подходяща за по-дълъг път, но здраве да е!
Поздравления за участниците, призьорите и организаторите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    6

  • shaft

    5

  • legaltk

    4

  • masterOne

    3

Най-много писали в темата

С малко закъснение да напиша и аз.

 

За добро или за лошо не успях да запиша пълно присъствие, а само в събота следобед. Знам, че ме чакахте и благодаря на всички за топлото посрещане въпреки късната ми поява. Имаше готина атмосфера и всички бяха много надъхани от пистата, от събирането и от тест драйвовете.

 

Нямам база за сравнение с предишни събори, но тук си е тегаво за такива като мен дето не са успели да си оставят бебетата вкъщи. Евала на жена ми за търпението, още от сутринта се бяхме разцепили от път и още път имахме вечерта - но издържа и носеше децата няколко часа. Разбира се това не е проблем на организаторите и не е причина за оплакване. Просто на пистата не се ходи с малки деца или поне не без подготовка затова. Ние дойдохме като туристи, но се радвам че успях и хванах драга :) Доволен съм с второто място, жалко само дето нямахме време за пробни стартове - поне аз исках да пробвам това-онова! Но пък ако бях дошъл по-рано да въртя на пистата може би щеше да е различно.

 

Знаех колко много труд са хвърлили организаторите и екипа за събитието и с какво желание даваха мило и драго съборът да е интересен, да се популяризира и хората да са доволни. Въпреки голямото ми желание не успях да допринеса с нищо, но се надявам занапред да имам това време. Благодаря ви.

 

Не знам колко коли са минали за двата дни, но аз като отидох бяхме почти само Софийските. Жалко, дано занапред не е така - тук тази тема по-добре да не я започвам. И пак доста добра бройка се е събрала, въпреки че знам за доста Софианци от активните във форума дето не дойдоха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Извинявай, пропуснал съм въпроса ти. Времената бяха качени веднага след събора на страницата на Дракон и колега беше дал някъде директен линк към тях. Отчитам като пропуск от страна на екипа, че не ги сложихме на по-видно място. В понеделник ще ги дублирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

И аз чакам, защото вече съм си пуснала заявка за отпуска .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.