Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2015 - писта "Дракон" с.Калояново


The Best Forman

Recommended Posts

Здравейте,

Моето име е Евгени Младенов и използвайки акаунта на Трансексперт бих желал да благодаря от свое име и от името на моето семейство на:

Маджо и Юли за това ,че ни поканиха да бъдем гости на събора с което ни направиха съпричастни към това прекрасно мероприятие.

На всички фотографи за прекрасните снимки и добре уловени моменти.

На всички гости и участници на събора за прекрастната атмосфера и положителни емоции.

На всички Вас за това ,че се борите да бъдете заедно и събора да става все по-добро място за почитателите на Шкода както и за вашите гости.

За да бъда съпричастен пускам първия клип от нощонто макар и кратко возене другите идват скоро.

поздрави

 

Ааааа, страхотно!!! Хвана ме много яд, че това нещо съм го изпуснал... Пуу!!!

Евала, уникално е било!!! Браво, хора!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    12

  • The Best Forman

    11

  • PRR

    11

  • Mishelle

    9

Най-много писали в темата

Аз имам въпроси... Каква е камерата, която снима и как е закрепена? ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпроси... Каква е камерата, която снима и как е закрепена? ;)

Поздрави!

 

Същата като моята - GoPro Hero 3 Black

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Маджо. А дали има снимка на това, как е закачена. Интересно ми е как седи. Доста стабилна картина, а в същото време не е стационарна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Маджо. А дали има снимка на това, как е закачена. Интересно ми е как седи. Доста стабилна картина, а в същото време не е стационарна...

 

Камерата има много добра стабилизация и отделно youtube обработват клиповете. Иначе има кейс, който е хванат с опашки към тръбната конструкция в купето  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпроси... Каква е камерата, която снима и как е закрепена? ;)

Поздрави!

Здравейте,

камерата както Маджо вече е отговорил е гопро хиро 3 блек и е закрепена твърдо посредством нейна оригинална стойка към ролбара на автомобила.

Тази странно изгелждаща стабилизация  за мен недомислена е продукт на някакъв софтуер на ю-тюб.

При качването на клипа се появи съобщение от тях,че има клатене в клипа дали искам да го оправят и съответно аз отговорих с да и ефекта е този.

Ето го и втория клип който е качен без тяхна намеса в него.

https://www.youtube.com/watch?v=GF2wAIhtv4A

 

поздрави

п.п. километража на пистата лъже с доста заради малките автомобилни гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разясненията :)

"Свинските опашки" явно са разковничето за което питах. Имам доста аксесоари за монтаж, но за опашките не съм се сетил ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Супер интересна гледна точка към събитието!

Поздрави на Шкода Дрон България! :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Накрая да добавя нещо от сърце !

Аз и на живо ти го казах, пиша го и тук. Супер е станало. Благодаря ти, че успя да дойдеш и да отделиш цялото си време само за снимки. Независимо, че разбра за събора само два дена по-рано, успя да се подготвиш. Това, за което съжалявам е, че не остана по-дълго с нас. Имаше още какво да се види и снима, голяма част от гостите тепърва идваха, а и гонките по пистата бяха готини. Но пък се надявам за догодина да успееш да прекараш целия ден с нас. Още веднъж - благодаря ;)

Голяма част от клиповете вече са качени в youtube канала на Шкода клуб България. Иконка за директен вход в него може да намерите на заглавната страница на форума, в дясната лента, до фейсбук иконата. Така клиповете ще са синтезирани на едно място и удобни за достъп по всяко време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо закъснение пускам и моето скромно количество снимки: https://goo.gl/photos/5q3JPmEobEuSarETA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Народе! Хората от Хоби ТВ ми отговориха вчера - след 18 дена :) Много им благодаря!!! Все пак, отговориха и ми изпратиха материалчето!

 

Качил съм ги нещата в youtube, като не са пуснати публично за търсене, защото нямам права над тях. Въпреки, че са ми ги предоставили с уговорката да ги кача някъде, за да могат да ги гледат всички от форума и не са ми забранили такава дейност, съм ги качил да се виждат "от всеки с линк"! :) 

 

Още не съм ги гледал, защото нямам време. Enjoy!

 

Национален Skoda Събор 2015 - Писта Дракон - с. Калояново. - Част 1:

 

Национален Skoda Събор 2015 - Писта Дракон - с. Калояново. - Част 2:

 

 

Юли, да прощаваш, че те изпреварих с пускането...!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Венци! Довечера ще си ги изгледам пак, с кеф! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпревари ме, Венци :P

 

За тези от вас, които не са гледали тези, както и някои от другите клипове от събора, ето директен линк към интернет страницата на клуба, където може да ги видите. А, ако искате да разгледате всичките клипове от събора, включително и тези от драга, може да отворите нашата youtube страница - всичко е качено и събрано в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doubleup:

Някакви подробности за Аудито на драг 016?

Също така подразбрах за един шкодаджия, който с черен МицубиШ е направил уникално време за обиколка....ама го няма на клиповете :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

:doubleup:

Някакви подробности за Аудито на драг 016?

 

 Каквото те интересува питай - ще отговарям :)

П.п. чак сега видях поста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.