Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2015 - Програма.


Recommended Posts

Заявка не е нужна. Всичко е организирано на място. За вас остава да вземете добро настроение и да ни посетите. Очакваме ви ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега само един въпрос, хората на палатки ще има ли къде да нощуват, съответно и аз в колата :)

За хората на палатки ще има място на тревна площ. Реално там ще правим барбекюта, вечерен купон и други, т.е. няма да са сами. В близост до палатките има тоалетна и душове, направени за удобство на палаткаджийте.

 

P.S.: Много се кефя, че ще дойдеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още от рано съм там в Петък, ще пътувам с Гогата, тъй че намисляй какви задачки имаш за мен :) Явно нема да съм барман таз година :) Само трябва да заредя преди Калояново, че обикновенно съм уредба по цяла нощ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, ако все пак решиш, да си в правилния клас, аз съм съгласен да "хвърляш камъчета" по мен - Съби и без това е за боя...

А, ако Сами не дойде или наистина се мушне в клас "Е", а и ти покрай него, няма да има смях за хората - "Флагмана" на последно място...

 

П.С. Като се замисля, точно тогава ще стане смешно - Съби с купа, в клас "F"...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предвид леко непредсказуемото напоследък време, призовавам/подсещам всеки който има, или може да заеме шатра, да го направи. Както предполагам се досещате, шатрата може да ни скрие, както от слънце, така и от дъжд ;)

И излизайки от контекста на горните редове, понеже съм сигурен, че времето ще е перфектно, подсещам да си вземете и барбекютата, за да има цър-пър покрай хладилните чанти, от които рязко ще изкачат хладни бирички :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре аз се шегувах, че съм за клас Е, понеже според регламента съм за там  :tongue_1:   Където ме сложат организаторите, там ще карам.

 

 

 

п.п.

Ще се поизпотиш за купата в клас F  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се шегувах, ама ако и двамата ви няма, кой друг остава....

Иначе - какво потене, аз няма смисъл дори да тръгвам, ако ще участвате :)

Ама, поне да напълним класа - три броя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре аз се шегувах, че съм за клас Е, понеже според регламента съм за там :tongue_1: Където ме сложат организаторите, там ще карам.

Явно никой не обръща внимание на последния клас, за който изрично е написано, че влизат модифицирани автомобили с мощност над 220 коня. Най-силните бегачки не са чак толкова много, че да се налага вкарване на коефициенти. А и ако го бяхме направили, някои автомобили щяха да се окажат в неравностойно положение. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да дойда, моята е по-скоро за фест,отколкото за писта.

Повече е манекенка,отколкото боец за пистата.Нищо,че може да наказва на писта,другия и собственик, да я пуска,докато е моя,ще се пази до последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При  мен с програмата стана сложно, но при всички положения събота следобед ще мина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С друга марка кола мога ли да се пусна на пистата. Вече нямам лична Шкода, затова питам.  :)

Няма да участвам в класирането, просто така за разнообразие...

Редактирано от bubaru
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата, в събота, ще има свободно каране, ще има и свободен драг. Така че заповядайте, дори колата ви да не е Шкода. Пък и ще има награда за гост на събора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само в свободните карания ли ще могат да участват автомобилите от други марки, освен шкода? Или и в  дисциплините по класове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само в свободните карания ли ще могат да участват автомобилите от други марки, освен шкода? Или и в дисциплините по класове?

Само в свободното каране и свободните пускания на драг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.