Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте Колеги, 

 

След 3 месеца четене най-накрая се престраших да ви представия Руди (нашия Roomster). :plate_skoda: 

Благодаря на всички които ме насочиха към SKODA с коментарите си 

Както на всички ни е известно за купуването на употребявана кола винаги е нужна голяма доза късмет. За да намаля тази нужда се бях насочил към оказиона на ЕТ, но там така и не се появи това което търсехме. В крайна сметка след много обаждания по авто къщи и фирми заложихме на една обява без снимка. Колата се оказа служебна със сервизна история през гаранционния период в ЕТ, карана само в България и то на 65 500 км отговарящи на тези от книжката. 

Първото нещо кото ми направи впечатление е че колата има леки следи от градушка (тъжно но факт). Второто което си мислех че е предимство, но се оказа че не е, е че колата е карана само веднъж седмично и то предимно градско. За съжаление ходих да тествам колата на смрачаване след работа и не бях обърнал внимание че леко пуши. След известно пазарене си стиснахме ръцете с собствениците на фирмата и ЧЕСТИТО вече си имаме  :flag_skoda: . 

При обслужването всички ремъци и части които сваляха в сервиза си бяха оригиналните (странно но факт). За съжаление се оказа че вкарва нафта при маслото и се наложи да сменим уплътненията на дюзите и пушенето спря.

Стана време за първата дълга разходка до Молдова 2000 км, при която Руди се представи супер. За съжалние от добрите пътища в Молдова се наложи да сменим тампоните на стабилизиращата щанга и покрай нея започна едно странно скърцане в колелата като сменихме и дисковете с накладките и вече е пушка  :banana_gun:

В главата ми се въртят много бъдещи проекти (фарове за мъгла, още 2 колонки отзад, ремапинг и т.н.), но за тях трябва решение на семейния съвет.

Ще се радвам да се видим другата неделя на НИМ и да се запознаем.

 

По-долу може да видите линк със снимки на колата (грозните тасове са вече в кофата).

http://imgur.com/a/qQsCF

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Шкода и добре дошъл.

Желая ти много и безпроблемни километри.

Впрочем, изброените от теб ремонти, всъщност са режийни, така че, всичко е о.к.

Поздрави

П.С. Не мисля, че тасовете са грозни, дори напротив...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега и добре дошъл в клуба :) Мисля,че си се спрял на правилния двигател. Виждам.че колата не е опоскана от към екстри и всичко , което решиш да ъпгрейднеш по нея ще ти донесе само кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добре дошъл! И честита придобивка! Чакаме те на следващата среща на НИМ. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве и дълго време да те радва:) започвай едно по едно да си сбъдваш идеите за колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.