Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кои екстри допълнително сте избрали?


Guest

Recommended Posts

Аз не съм избрал, ама ако взимам не бих прекалявал - цвят, 18-ки Джемини антрацит, отопляеми седалки, Болеро, аларма и в краен случай може хил-холдър....друго не и трябва според мен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах KEYLESS и не съжалявам. Много е удобно и практично.

Съжалявам че не си поръчах предни сензори. Понякога оставам в съмнение дали "муцуната" ще мине без да се одраска.

Друго нищо.  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отоплението на предното стъкло е задължително според мен, освен ако не се кара във Варна или някъде другаде където почти няма сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигация амундсен, цветен макси-дот, кантон озвучаване, 5г/150 000км гаранция. Много исках да поръчам безключово палене и достъп но докато се наканя да го поръчам и колата пристигна в София по рано от предвиденото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте!
Аз освен допълнителните екстри се двуомя между едно дизелово Yeti 4x4, 150 к.с., с ръчна скоростна кутия и една Skoda Octavia vRS 230 к.с. бензинова. Хем искам да имам 4х4 задвижване и да е джип, обичам по планините да ходя - лятото преходи и палатка, а зимата сноуборд. И хем Шкодата да се доближава до спортните коли или поне шосеен изтребител, хем да има характеристиките на едно добро комби. В момента съм с едно баварско 15 годишно комби - Е46а, но не е истина в какви ремонти ме вкара тамагочито, но и че е пъргава на пътя няма спор. Днес бях с един приятел на тестдрайв около София по пресечен терен с едно дизелово Yeti 4x4 Outdoor, и още повече съм объркан към кой от двата модела Шкода да се насоча? Дайте съвет?

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш въпрос тук. Оня ден се наложи да мина калдаръмен път с Октавия 3, уж 14 см просвет,но на прав калдаръм усещах тревичките да се суркат до една в долната част на колата. Имах преди Hyundai i30CW, определено с него съм ходил по черни пътища дето сега ме е страх да занеса Октавията. Ако обичаш излетите и да мъкнеш барбекюта по поляните ти трябва Йети - просвет, цялото с кори отдолу и т.н. Обаче слизайки от Е 46 .... vRS за вървеж :) спор няма дори обикновената ще ти се струва не толкова директна. Лично мнение, реши си приоритетите. Аз взех О3 заради багажника и намалената консумация и комфорта, обаче ако Йети имаше малко по-красив дизайн и по-голям багажник не се знаеше :)

 

Само идея, ако ми беше в бюджета щях да гледам и Скаут.

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук наистина трябва уточняване на изискванията и очакванията към колата, защото едното е най-бързото нещо, предлагано в момента от Шкода, а другото е multipurpose ванче с повишена проходимост, позволяваща това, което ти трябва - лек офроуд.

 

Аз за две по-коренно различни коли в гамата на Шкода не се сещам. А освен всичко друго, едната е дизелова, другата - бензинова.

 

RS-ка по планините - едва ли. На тази кола си й трябва асфалт.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук наистина трябва уточняване на изискванията и очакванията към колата, защото едното е най-бързото нещо, предлагано в момента от Шкода, а другото е multipurpose ванче с повишена проходимост, позволяваща това, което ти трябва - лек офроуд.

 

 

Хахаха...прав е човека знае какво да иска

Хем да е дама в обществото хем да е мръсница в леглото :doubleup:  :doubleup: Макар и рядко се намират модели дето се събират тези противоположности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.