Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

vRS комби - данъчен кредит?


Guest

Recommended Posts

Всеки един модел Шкода Октавия Комби може да се поръча като товарен, категория N1 с 4+1 места или категория N1 с 3+1 места

 

 

Това горното съм го копирал директно от сайта на Еуратек при ценовите листи.Както са го написали излиза,че важи и за РСките.

Тук грешката може би е,че това не са модели,а модификации и нива на оборудване.Марката например е Шкода.Моделът например е Октавия.Модификацията е например РС.

 

Ако,обаче аз съм в грешка и наистина за РС са пуснали товарен сертификат,Бай Миле дано не разбира,че ще получи тежък душевен разрив :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са пуснали, иначе пишат ”...всеки един модел... Октавия РС...”, тоест има добавено и специално ”РС” накрая.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки един модел Шкода Октавия (без 1,2 TSI/86 к.с., 1,4 DSG, 1,8 TSI, 4x4 и RS) може да се поръча като товарен, категория N1 с 4+1 места.

 

Не може с N1 РС-ката.

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и РС-ката, но само комби. Става и за бензин и за дизел. Тук и режат средния заден колан и се регистрира като 3+1 с N1. Напоследък тази комбинация се прави с комбита, СУВ-та и някои хечбеци. Явно някои модели може от завода да си дойдат с N1 и нормални места в талона , т.е. 4+1, а за други се прави тази комбинация в БГ след като колата се докара. Жестоко е бтв, комбито ще дойде на цена под 40000 лв след отстъпка и връщането на ДДС-то, данъка ще е нисък и т.н. Лошото е , че за комби май се чака по-дълго, но всеки сам си решава....

По същия начин в момента продват и Фокус СТ хеч с N1...

Редактирано от bubaru
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за Фокус СТ, може хеч, може и комби ;)

bubaru, съвсем извън темата, но синьото СТ с тесните седалки, май вече си намери собственик :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова писах за комби,там видях,че е описано различно,за другата е казано изрично че не може. Ще питам понеделник какво е към момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова писах за комби,там видях,че е описано различно,за другата е казано изрично че не може. Ще питам понеделник какво е към момента

Братле има писано по въпроса за сертификата и че се оспорва тъй че ако искаш да дръпнеш ДДС то нещата се закучват а ако ти е само заради пътния данък там е друга бира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за Фокус СТ, може хеч, може и комби ;)

bubaru, съвсем извън темата, но синьото СТ с тесните седалки, май вече си намери собственик :D

 

Поздрави!

:D Тесните седалки , хахаха.

За тази цел вече се търкаля една РС-ка , нейните седалки са ок.  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Тесните седалки , хахаха.

За тази цел вече се търкаля една РС-ка , нейните седалки са ок. :flag_skoda:

Знам, знам, да си търкаляте със здраве и да я докарате на НИМ някоя Неделя, да й се порадваме и ние :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че е относително тъп въпрос,но ще го задам...какво да очаквам от дилъра като отношение,коректни ли са?

 

В момента правя сравнения с Мазда,Хюндай,Хонда и ако някой има база за сравнение да сподели като дилъри,обслужване,коректност.

 

Стар Моторс са трагедия,от лични наблюдения и на собственици,Бултрако само от форумни мнения. За Еуратек нямам наблюдения мислех да чета във вашия форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

 

 

Колега, моето мнение е, че ако си купиш Шкода, няма да съжаляваш! :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

гледам на сайта им в ценовата се казва, че може комбито да е N1 (3+1) - някой да се е интересувал? Дали за дизела и бензина?Зз

Аз когато си поръчвах комбито изрично попитах дилърката дали мога да дръпна ддс-то,отговорът беше категорично не за рс комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.