Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционна среща в Обзор !


bega4kata

Recommended Posts

На 2-ри Май,събота ще спазим традицията за пореден път и ще се съберем в ресторанта на хотел Дуков в Обзор.

За резервации за преспиване,след хапката и пийката можете да се свържете с мен на тел.0896670196.

Всички са добре дошли.Кухнята е гарантирано перфектна.

Цената на двойна стая е 50лв.с вкл.закуска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще посетя събитието със сигурност.На втори май събота вечерта сме цялото семейство.Всъщност още от ранния следобед.Бай Миле също мисля,че няма да пропусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее,вие от София ако ни уважите,то ние няма как да не ви уважим за Копривщица.

Аз за Копривщица много съжалявам,че няма да мога да присъствам.Марто знае,защото му обясних когато се видяхме наскоро. Точно него уикенд имам лекции в Бургас от Петък,че и изпит имам Неделята.На 16.05. на всичкото отгоре вечерта в зала Универсиада забиват ЕпикМетълТитаните от Германия Blind Guardian. Обещал съм на децата да ги заведа и как ще стане още не мога да си го представя. Бургас-София-Бургас...........кога ще се спи,ум не ми го побира. Единственият начин е да се отбия за малко ако успея Съботата на 16.05 когато пътувам Бургас-София.

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Я интересно, значи днес в Обзор вас съм срещнал, дори бях паркирал за малко до вас докато се събирахте.Хубави машини, се бяха събрали.Аз се зачудих защо един пич със тъмно синя Октавия 1 ме заглеждаше толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.