Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бизнес Парк София - обедни срещи :) (в синьо)


PUF-PAF

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PUF-PAF

    29

  • winrg

    9

  • Be6i4

    6

  • coverdale

    5

Най-много писали в темата

Важното е, че е на сянка! :sunny:

Първо - чакаме още снимки, за да се убедим за цвета? :P

Второ - следва очна ставка на редовните клубни срещи на плаца пред НИМ. :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не можах да се присъединя и аз, но целият ден беше доста натоварен. Гледам, че снимките са от платения паркинг на кино Арена. Каква е цената на час/ден сега? Има ли безплатен престой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

По 1лв плащаме.

 

Хайде да инициираме нещо за следващата седмица в четвъртък? Ако не, то следващата ми удобна дата ще е по-следващия четвъртък - 03.09.15

 

Пишете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мислех да пиша мейл утре за обедна среща в петък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Малко да разбутаме темата за обедните почивки  :fiu:  , е ... не много в синьо ама айде  :tongue_1:

Готино лафче спретнахме с Павката 

 

036745752-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммда, екстра беше :) каня за обяд, всички са добре дошли...и както Марто видя има какви Шкодки да се видят на паркинга на Банката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да...гладни идвайте...не като Марто дето днеска час и половина ми смука една количка докато аз мачках чинията :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да...гладни идвайте...не като Марто дето днеска час и половина ми смука една количка докато аз мачках чинията :tongue_1:

 

Ай ся ... не издавай тайни от кухнята .... :tongue_1:  :tongue_1:

Марто е станал 100+ кила ....  :fiu:  :jester: , пък и колежките там ме разсейваха 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има какво да се види...сега разбирам защо седна така стратегически с лице към вратата !!

 

Станал бил 100 кила, ами следващия път да те водя на веган ресторант ? Колата харчи ли ти повече като си натежал :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, кви сбирки имало.... може би съм я пропуснал тази тема, че до преди 2 месеца имах само бежова Октавия. сега с клонинга на PUF-PAF-овата 03 сигурно и аз мога да се класирам някой път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много брули вятъра тука, ама сега се запролетява и е редно да подновим :)

 

Радвам се, че има желаещи, ако искате да заковем за следващия петък един обяд на Бизнес Парка! Ще се нащракаме, там има място да се подредим

 

Пишете, който иска и може на този етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами някъде към 12:30 предлагам да бъде - поне така го правихме предишни пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на Кино Арена - намира се между Кино Арена и хотела Холидей ИН...там обикновено има места и можем да наснимаме красавиците :) А и днес времето е разкошно !! Ако не изскочи нещо непредвидено днес в работата съм там почти сигурно.

 

Вижте снимките от предишните страници, ако ви е познат районът няма как да сбъркате мястото :)

 

И си оставям телефон при необходимост  :)  0895 123 789 Павел

 

ПС: колега blazarov you are welcome !

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.