Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бизнес Парк София - обедни срещи :) (в синьо)


PUF-PAF

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PUF-PAF

    29

  • winrg

    9

  • Be6i4

    6

  • coverdale

    5

Най-много писали в темата

За 12:30 обикновено го правим.

 

Ще съм на паркинга на киното до Холидей Ин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук имам двама-трима потвърдили, ще се радваме и някой още от форума да ни изненада приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм малко закъснял, ама наличен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в отпуска. От днес съм пак в БП.

В Гърция и на двете места които бях имаше софийски Octavia 2 и Octavia 3, ама нямах интернет да попитам дали е някой от форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ех....и да не забравим.

 

Последния път кой не можа да дойде, кой беше без кола....но в крайна сметка една дългоочаквана среща се случи :)

 

Двете сини птици се събраха на едно място...и им хареса ! Със съжаление отбелязвам, че поне в близко бъдеще няма да съм наличен до Бизнес Парка - така че ако искате, инициирайте без мен :)

 

kwetClr.jpg

hBdBQml.jpg

ZXRuv5Z.jpg

k12vVd6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се е получило. Следващата ви снимка трябва да е на фона на морето отзад   :plate_skoda:

Аз с моята Octavia II не знам вече изобщо дали да заставам до вас или поне ще съм за контраст само  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Колеги, какво ще кажете да възобновим срещите в Бизнес Парк - и аз съм вече в него и бих се присъединил, въпреки че не съм със синя красавица (но пък съм със синьо сърце)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От днес си поднових картата за Арената и аз. Малко ме ожулиха днес (така че за снимка не ставам), но ще се радвам поне да се запознаем колегите с шкоди и да споделим впечатления. Или поне да пийнем кафе на паркинга  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.