Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Две различни черни RS-ки


bega4kata

Recommended Posts

Лелеее, като гледам тея дълги и естетически мнения - мисля, че обсъждате модна колекция хахах.

Аз лично, като порасна достатъчно голям, за да мога да си позволя такъв автомобил - бих си го поръчал абсолютно черен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Андриян Златев

    10

  • joro-120L

    8

  • shaft

    5

  • La Furia Roja

    4

Най-много писали в темата

Хрома е символ за лукс, звяра трябва да е черен и да предизвиква тръпки по кожата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че Шкода предлага възможността за индивидуализиране на колата още при поръчката!! Тия неща които преди се правиха от собствениците , сега могат да се поръчат още при производството на колата!! И разбира се качеството на изработка на детайлите е много по-добро отколкото да ходиш някъде да ти ги пръскат! Или да си разглобяваш колата за да смъкваш детайли за боядисване.

И хубаво е, че в форума на Шкода има много нови коли. Хубаво е че хората идват и споделят с останалите. В форума на VW примерно и да търсиш няма да намериш толкова нови коли, явно собствениците на VW нямат желание да покажат колите си. Други форуми не следя, но и там не мисля че се появяват толкова нови коли.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че Шкода предлага възможността за индивидуализиране на колата още при поръчката!! Тия неща които преди се правиха от собствениците , сега могат да се поръчат още при производството на колата!! И разбира се качеството на изработка на детайлите е много по-добро отколкото да ходиш някъде да ти ги пръскат! Или да си разглобяваш колата за да смъкваш детайли за боядисване.

И хубаво е, че в форума на Шкода има много нови коли. Хубаво е че хората идват и споделят с останалите. В форума на VW примерно и да търсиш няма да намериш толкова нови коли, явно собствениците на VW нямат желание да покажат колите си. Други форуми не следя, но и там не мисля че се появяват толкова нови коли.

То за това и за втора поредна година Шкода е №1 в България и мисля, че ще набира все повече фенове! :flag_skoda:

"Бегачка", няма как искаме още една фото сесия с "черните диаманти" за затвърждаване на мненията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, каквото ще да е, ама Софиянците доста изоставаме откъм новите РС-ки :) :tongue_1:

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, каквото ще да е, ама Софиянците доста изоставаме откъм новите РС-ки :) :tongue_1:

Ами давайте,наваксвайте.  

Да видим,Дали някой ще се престраши да забие една в Жълт Спринт с Бляк пакет,Черна панорама,Затъмнени стъкла и Черен Екстрийм. :banana_gun:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм кандидат - кой я подарява?

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, жълта РС ще прилича на такси.

 

Ама като цяло се замислям сега една РС-ка за втора кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, каквото ще да е, ама Софиянците доста изоставаме откъм новите РС-ки :) :tongue_1:

 

Ама пък нашите са най-бързи  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами давайте,наваксвайте.  

Да видим,Дали някой ще се престраши да забие една в Жълт Спринт с Бляк пакет,Черна панорама,Затъмнени стъкла и Черен Екстрийм. :banana_gun:

Или една зелена да направите българския трикоьор :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Самуил има стара слабост към зеленото.Като гледам предната му бегачка.........................не е зле.Смелост се иска голяма за Зелен или Жълт РС.

То и за Корида Червен РС доста сила в гащите се искаше от заклет Левскар като мен.........................Ама май доста оспамихме темата :plate_offtopic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Самуил има стара слабост към зеленото.Като гледам предната му бегачка.........................не е зле.Смелост се иска голяма за Зелен или Жълт РС.

То и за Корида Червен РС доста сила в гащите се искаше от заклет Левскар като мен.........................Ама май доста оспамихме темата :plate_offtopic:

Извинявам се за спама ама на "Бегачката" предната не е ли със светло син цвят?

А що се отнася за заклетите левскари с корида червените ВРС-ки, повярвай ми ще ти го простим!!! :hi: Твоята е уникална! Дано скоро да видим обща фото сесия със всички тези ВРС красавици!

Поздрави! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз човек убивам за зелен РС, ама пък нямам възможности... несправедлива история ;-)

И аз така :)

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Самуил има стара слабост към зеленото.Като гледам предната му бегачка.........................не е зле...

 

Ванка, за очен лекар си бе :P

 

 

Извинявам се за спама ама на "Бегачката" предната не е ли със светло син цвят?

 

Не е светло син. Много особен син цвят е. Аз му казвам "морско син". Не знам как го водят по каталог.

 

За любим цвят на РС не съм се замислил. Може би този сивия горе, но не комби и с други джанти.

При всички случаи комбинацията с хром трябва да върви на цвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен си е, казва се "Iceland Green"

 

Да, ти я имаше същата.

извинения за Ванката. Аз ще ходя на очен лекар :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да пиша за цвета си я припомних от снимките в тази тема:


http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/46565-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B1%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да пиша за цвета си я припомних от снимките в тази тема:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/46565-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B1%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8/

Сигурен съм, че 95 от 100 човека биха казали, че това е  светло син металик :tongue_1: Трябва наистина да знаеш наименованието на заводския цвят за да предположиш,че това всъщност е зелено :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че 95 от 100 човека биха казали, че това е  светло син металик :tongue_1: Трябва наистина да знаеш наименованието на заводския цвят за да предположиш,че това всъщност е зелено :jester:

 

Зелен си е. /сн.1 е вярната.

 

 

post-2454-138453205047.jpg   post-2454-138453204581FrK5J.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен си е. /сн.1 е вярната.

 

 

post-2454-138453205047.jpg   post-2454-138453204581FrK5J.jpg

Ами пак ми синее :fool: Явно аз съм за лекар :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, м/у първата и втората снимка, не намираш ли разлика?

Сами като се появи, да каже каква е и да трие спама. :cleaning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, м/у първата и втората снимка, не намираш ли разлика?

Сами като се появи, да каже каква е и да трие спама. :cleaning:

Да има разлика ама го отдавам на слънчевата светлина :fool: Май наистина му отваряме доста работа на "Бегачката" по разчистване на щуротиите ни :cleaning:

Поздрави колега :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова пуснах първата снимка. Тя е 1/1 с това, което ще видиш на живо. Понякога снимките лъжат. На втората снимка, а и на други такива си е чист син цвят.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова пуснах първата снимка. Тя е 1/1 с това, което ще видиш на живо. Понякога снимките лъжат. На втората снимка, а и на други такива си е чист син цвят.

 

Поздрави :)

Да виждал съм я(красавицата му) на живо преди време из Варна.Наистина  доста добре изглеждаше, но не ми зеленееше :cow:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.