Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Две различни черни RS-ки


bega4kata

Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Андриян Златев

    10

  • joro-120L

    8

  • shaft

    5

  • PUF-PAF

    4

Най-много писали в темата

Да виждал съм я(красавицата му) на живо преди време из Варна.Наистина  доста добре изглеждаше, но не ми зеленееше :cow:  

Четох Мноооооого внимателно последните постове.Сега в крайна сметка ще ходя ли на очен или Жоро и Г-н Златев ще ходят? :fiu:

Всъщност ако всичко е по план утре съм при Самуил за да стартираме процедурата-освежаване и фолиране на предницата на Червената Мартеничка и лично ще го попитам за цвета на бившата му Бегачка.

....................видях по-късно,че Жоро си е записал вече час.Г-н Златев още се оправдава с някакви снимки май май :sunny:

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на живо никога не е клонял към син цвета - 100 от 100 ще кажат че е зелен! На снимките наистина синее доста, особено на някои :) - фотографа е майстор.

По темата с двете черни рс-ки - то едната вече няма нищо общо със снимката - ако се появи трета черна с бляк пакет могат да се съберат трите и да стане истинска съпоставка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох Мноооооого внимателно последните постове.Сега в крайна сметка ще ходя ли на очен или Жоро и Г-н Златев ще ходят? :fiu:

Всъщност ако всичко е по план утре съм при Самуил за да стартираме процедурата-освежаване и фолиране на предницата на Червената Мартеничка и лично ще го попитам за цвета на бившата му Бегачка.

....................видях по-късно,че Жоро си е записал вече час.Г-н Златев още се оправдава с някакви снимки май май :sunny:

Да признавам си, че и аз ще ходя на очен :wacko_2: Вече се разбра ,че е някакво специфично зелено. Ама много други колеги си замълчаха по този въпрос явно и на тях им е синеело :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е зелена.Но примерно колегата ми Бат Васка,винаги я е наричал,явно виждал синя.

На някои снимки е синя,заради техниката.Някои апарати я,виждат синя 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ли чували за: баланс на бялото"? :tongue_1:

Настройка на апарата, меренето му, настройка на монитора, малко далтонизъм... натрупват се грешките! :fiu:

Зелена е! Била е и винаги ще бъде!

Аз затова снимам на row, след това си оправям всяка снимка, естествено с уговорката за калибриран монитор... което пак е малко относително, ... според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто сте далтонисти. Не се майтапя, аз съм такъв и познавам доста още други (все мъже, жени далтонисти няма).

 

Та аз имам "смущения" точно в тия два нюанса и на мен тази кола ми се вижда повече синя от колкото зелена :) Макар, че осещам и зеленото, това просто ми синее. Очен лекар няма да ви оправи, това си е ген :)

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста се пооспами тази тема надявам се, че "Бегачката "ще ни извини :hi: Дано продължението на тази тема да се състои  в една фото сесия с двете черни красавици и неговата "Бяла стрепа", а защо не и шуменските мартенички. Ето това вече ще е истинско сравнение :dance:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.