Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Две различни черни RS-ки


bega4kata

Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Андриян Златев

    10

  • joro-120L

    8

  • shaft

    5

  • La Furia Roja

    4

Най-много писали в темата

Красоти, браво! Наистина обаче елементите на хром пакета се открояват по-добре, многото черни елементи се сливат и леко се губят.

Редактирано от Mishelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с хром пакета, другото всичко много здраво се губи и не си личат дизайн линиите :) Обаче тези джанти нещо не ми харесват, ами тези са много по-добре за хромираната:

 

forsale02_zps8d304645.jpg

 

Тези излъчват повече сила някак... кефят ме повече :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да ангажирам никого с мнението си, но хромът силно се блъска с рейсинг стилистиката :) Ако затъмни фаровете и емблемата, black on black-ът ще е пълен (е, може и черна джанта, но и така си е добре).

Редактирано от Mishelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като ги гледам, май хром пакета ми харесва повече  :tongue_1:

И моето мнение е такова за черна кола.

Когато всичко е черно,много се губи красотата.Много постна ми стои,но и едното и другото си има фенове.

Също и джантите,трябва да контрастират с колата.Тъмна кола със светли джанти и светла с тъмни.

Но всичко си е въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата от Добрич! И двете ВРС-ки са много красиви и си имат своя чар и собствен стил :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за черния пакет. Придава повече индивидуалност и спортен дух на колата.

Хромът свързвам с лукс изпълнение, а при ВРС целта не е лукса.

Въпрос на вкус е ......... :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен варианта на Искрен ми харесва повече. Както е написал legaltk хрома е за Супърб, vRS изглежда супер само в черно. Емблемата се откроява, както е хром, а джантите стоят супер, без да се натрапват, както ако бяха светли или да се губят, ако са черни. С черна емблема от Монте Карло вече става прекалено, но е въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална съпоставка е направил Самуил,защото тези двете Черни Красавици дават възможност да се унагледят двата пакета на един и същи цвят.Впрочем добре е че Сами е пуснал такава обобщаваща РС тема,защото хем поддържаме РСкатегорията жива във форума,хем коментираме заедно без да се забиваме в точно една тема,за еди кой си автомобил-например Стрели,Мартенички,Сребърни лисици и т.н.

Аз се уплаших за малко да не изтърва темата,защото първо я видях в РС темите,после изчезна,а сега пак обратно в РС раздела.Междувременно се появи в Представете своя автомобил и въобще много странно се получи,не разбрах какво става :fool: ,но по същество за пакетите:

1.Хром пакетът стои много стилно на черното ,а Сребристото Джемини залепва на такава конфигурация.Колата обаче трябва да бъде перфектно измита и лъсната,защото в противен случай стои невзрачна.Сравнете снимките от същата тема на Черната РСка на Николай/аз всъщност не познавам момчето,но от Самуил му знам името/ с фланци и без фланци и настоящата.Огромна разлика-там е мръсничка,а сега свети,само при черния цвят може да има подобна разлика в усещането..Аз до сега само черни коли съм карал,но красотата на черното е до 4 часа след автомивката преди да полепне първия прах.По отношение на Пикториса,както писа по-горе Shaft аз ВИНАГИ съм казвал,че е много стилна джанта,но е за комби моделите.На седана някак Джеминито стои по-добре,защото по принцип седан версията носи по-спортния дух,а Джеминито си е спортна джанта.Дори ги бях препоръчвал Пикториса на Павката,въпреки че не е с РС.Въобще дизеловата РСка носи стил,изисканост и красота,но спортният дух за мен е в бляк пакета.Например при мен на червеното хром пакет ще е меко казано цигания.Аз за това и се отказах от разни хром лайсни,щях много да объркам работата. :tongue_1:

2.Проблемът както казаха повечето от Вас е,че бляк пакетът се слива с черния цвят,но като цяло Искреновата носи повече агресия,а Антрацитното Джемини също допринася за това.Другият много важен момент е,че бляк пакетът дава възможност за индивидуален тунинг,да се барне тук таме с нещо червено и колата да стане уникат,но това си е мое мнение.Аз съм виждал и двете джанти на живо и с две ръце съм за Антрацита-умопомрачително стои.На снимки не може да се предаде красотата му-на снимки светлее,а всъщност е много особен мазнографитосинеещ цвят.Същото е и с Екстрийма,който също е антрацит и много от Вас смятат за грозен,но до момента в който го видят на живо.Искрен също ще трябва да мие Черната Перла като замаян,но това е положението.

 

3.В крайна сметка си е въпрос на лично усещане.Аз съм сигурен,че и двамата собственици са щастливи с колите си,а това е най-важното.Другото Мноооого важно нещо е,че събрахме няколко различни РСки по цвят,а вече имаме и два различни пакета на един и същи цвят.Чудесна възможност за бъдещите собственици на Шкода да сравнят за да могат да направят по-лесно и информирано своя избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ги и двете и не мога да избера коя е по-хубавата!! На Искрен каква е ? TSI?? Ами Честито и само гориво да налива! Нещо по колата правихте ли вече??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си по десния ауспух - има гърне, другата няма - има само отляво :) На "Шурето" е TDI, на Искрен е TSI.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Сами за мненията, които пише по отношение на VRS модела на Шкода . Добре че има един технически грамотен и отявлен естет за да се ограмотяваме и радваме на тази красота и мощност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... Едната излъчва спокойствие, увереност и сила, докато другата агресия, нервност и сила.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен едната излъчва красота и нищо друго, за другата не знам... Мисля е излишно да повтарям и да правя уговорки, че това са лични предпочитания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по-горещо във форума :plate_skoda:

 

И на мен ми харесва повече хрома и светлите джанти. Иначе снимките са голяма сила, браво !

 

Като цяло твърде многото черно затваря колата според мен и не е точно цветът на Шкода. Изцяло черно си представям примерно някакво голямо злобарско БМВ или Ауди. Шкодата не е такъв тип кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една моя любима конфигурация за рс. С любимите джанти на Шафта.Между другото,тези джанти изглеждат най големи от всички 18-ки. И мен много ме кефят.

xHolden-Commodore-SV6-v-Skoda-Octavia-RS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече е мнооого добре!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен Pictoris са ми най-красивите джанти. Само че този цвят Метеор Гей вече много ми бледнее :) А колко беше актуален в началото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много класно комби! Перфектния семеен автомобил! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много класно комби! Перфектния семеен автомобил! :)

Е това е разсипия , да превърнеш расов звяр в буркановоз :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.