Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2015


axel

Recommended Posts

Преди да си платя диема спорт гледах от sportlemon-а, има доста линкове повечето от които са на скай спорт, не е кой знае какво качеството но за без пари толкова. Реклами има в първите 30-тина секунди, след като ги затвориш и уголемиш прозореца не се появяват повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • axel

    33

  • The Best Forman

    19

  • PRR

    12

  • zdravko zankov

    6

Най-много писали в темата

Състезанието и на мен ми хареса въпреки че не симпатизирам на брикета :) Случи се да съм близо до Остин и не мислих много много, като разбрах, че Ф1 е същия ден. Колкото и мокро да е - на живо си е друга бира. Генчо, прав си - 2 пъти вали в Тексас - днес е втория ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам ме е, но понеже хич не бях подготвен - всичко стана буквално за 2 часа - се оказа, че телефона нямал батерия и вероятно е умрял на входа, след като ми сканираха баркода. Пак добре, че влязох :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ама предния ден Бътън и хАлонсо видяха стълбичката на победителите от близо.

 

А според мен Хамилтън можеше да мине Розберг. Просто направиха малко цирк, включително и след състезанието с показната вражда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен Хамилтън можеше да мине Розберг.

Можеше,движеше се с отлично темпо.

Тийм ордерс,негласно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че Бътън и Алонсо проявяват чувство за хумор в тяхната ситуация.

Цирк си беше, да, както и предишното състезание. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами оня тъмния келеш, като не го кефят отборни заповеди да си смени отбора бе! Има отбори дето заповеди няма. Ама стиска ли му да седне в "обикновен" болид?

 

Не стига, че му дали кола дето с 1 сек. пред другите, ами и мрънка против отборните заповеди.

 

Същото с пълна сила важи и за Ферари. Формулата отдавна не е чисто състезание между пилоти. Да седнат в картинг и да се състезават, тогава ще е чисто пилотско състезание, Формулата се състезават и хора и тимове със съответните технологии, стратегии и т.н.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Свърши и този сезон, малко театрално, но какво да се прави.

Дано другата година Ферари да са още по-близо до Мерцедес, Макларън да стигат до топ 10 и да има повече интересни състезания от тази година.  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано другата година Ферари да са още по-близо до Мерцедес

Аз се надявам да ги изпреварят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се говореше от месеци. Дано изкарат по-конкурентен автомобил, че скуката тази година беше безумна :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред Бул потвърдиха, че ще са с мотори на Рено брандирани с марката Tag Heuer.  :)

Торо Росо пък, ще са с тазгодишните мотори на Ферари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина ни очаква още по интересен сезон :)

Дано,че вчера гледах един клип от 2002г в Австралия.

Невероятна битка между Трули с Бенетон,Шумахер и Джей Пи Ем с Уилямс.

Отзад натискаха Райконен и Култард.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина ни очаква още по интересен сезон :)

Не ни трябва по-интересен, а мъничко поне интересен сезон.

 

Сегашния за мен беше тотална скука, ако не броим няколкото спорадични избухвания на Ферари, друго нямаше.

 

Целия сезон се въртеше около това, какво ще мрънка Хамилтън, ако случайно Розберг вземе та го изпревари.

 

Мисля, че успях да гледам половин състезание без прекъсване. И даже и не помня кое беше, толкова ми беше скучно, ама трябваше да изгубя време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май баш него загледах по-детайлно. Ама преди не ги изпусках, а сега просто заспивам гледайки ги :)

 

Ама аз не съм представителна извадка де, аз заспах и като си бях на пистата, на 20 тина метра от правата и то като си бяха с истинските двигатели преди няколко години и състезанията бяха далеч по - интересни (според мен).

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.