Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Izolini

Смяна на оригиналните емблеми на Октавия 2 с новия модел

Recommended Posts

NightWalkeR
Отговорено (Редактирано)

...може ли да ги снимаш отзад емблемите преди да ги монтираш и ако ти е удобно да снимаш и "леглата" на емблемите. Ще съм много благодарен ;) Защото като външен вид и даже като цветове на транспортното фолио са го докарали китайците. 

Редактирано от NightWalkeR

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BKirchev

Няма проблем, утре като си взема колата и ще снимам всичко. Предполагам, че няма да имам проблем с емблемите, но ми предстои и смяна на волана с кожен, мултифункционален, дано и там ми се получи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BKirchev
Отговорено (Редактирано)

Днес смених емблемите, с задната се получи много лесно, понеже бояджията беше махнал старата и целия капак беше боядисан. Предната емблема обаче се махна доста трудно, понеже двойнозалепящата лента се оказа по-здрава от хромираното покритие на решетката и за съжаление, падна и покритието. Все пак емблемата заспа идеално, За тези които искат да извършат същата процедура, качвам линк за покупка на емблемите, колата ми е октавия 2006 г. хечбек. http://www.ebay.com/itm/261960695510?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ето как се получи задната емблема 19b18o.jpg

x5ox7k.jpg

29glbgo.jpg

8x25g3.jpg

2n16irb.jpg

4jktuc.jpg

А ето как се получи и предната емблема

2cr52x5.jpg

6h2c0z.jpg

a5esky.jpg

4imzyv.jpg

Ето и старата емблема

m94r5y.jpg

Редактирано от BKirchev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kireto69

Може ли актуален линк от къде сте закупили емблемите? И кой размера са за Octavia II 1Z5 combi 2006

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
venll

Аз мойте ги купих от Алиекспрес. Вече втора година държат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Xpucmo
На 4.05.2018 г. at 6:43, venll написа:

Аз мойте ги купих от Алиекспрес. Вече втора година държат.

Може ли линк или описание за поръчка от али-то, моля.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
venll
Отговорено (Редактирано)

Влизате в aliexpress.com или в друг китайски сайт и търсите skoda emblem. мерите си емблемите и поръчвате. Два вида са 90мм и 80мм. На Октавия 1 двете са по 80 мм. Само сменяте двойнозалепващото с по хубаво.

Редактирано от venll

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Xpucmo
Преди 2 часа, venll написа:

Влизате в aliexpress.com или в друг китайски сайт и търсите skoda emblem. мерите си емблемите и поръчвате. Два вида са 90мм и 80мм. На Октавия 1 двете са по 80 мм. Само сменяте двойнозалепващото с по хубаво.

Благодаря. Значи е важен само диаметъра? Онзи ден си поръчах стикери, но ми се струва че ще е по хубаво ако е релефно, като оригиналното. Колата е октавия 2 фл, хеч.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Izolini

Адаш, не е важен само диаметъра. На О2 ФЛ предната е извита.

Докато пробваш/бъркаш по-добре си вземи оригинални от ЕТ. Аз още си возя 2 грешни в багажника.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Xpucmo

Друго се чудя сега, дали на светло сива кола ще отива черна емблема? Вие какво ще кажете?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боре
преди 3 минути, Xpucmo написа:

Друго се чудя сега, дали на светло сива кола ще отива черна емблема? Вие какво ще кажете?

Със сигурност ще и отива. Все пак, сиво и черно е класическа комбинация. Дори сивото да е по-светло.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zar

Ами вече от 4 години съм с новите и не съм забелязъл да не й отиват.Даже някак си по-изчистено изглежда .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Xpucmo

Имах предвид изцяло черна, не като оригиналната черно бяла от новите. В крайна сметка ще опитам с оригиналната. Реших че само черна ще ходи на тъмна кола повече. Благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване