Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на оригиналните емблеми на Октавия 2 с новия модел


Izolini

Recommended Posts

Чаво, що го вкарваш в некви филми? Аз карам с лепната върху оригиналната емблема на волана фейсова от 7 години и не съм имал проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    13

  • BKirchev

    7

  • maxrpm

    6

  • Xpucmo

    4

Споко , аз имам план , ще карам на ръчна, само на страни и нЕма как да се отвори бега. Все пак караме Шкоди . Лошото е че съм с огромни гуми , ама ще я залашкам лесно... :)

 

p.s. сега е време още някой приятел , да ми сложи негативен рейтинг : ) На всеки един ще се обадя лично, да благодаря! : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Чаво, що го вкарваш в некви филми? Аз карам с лепната върху оригиналната емблема на волана фейсова от 7 години и не съм имал проблеми.

И колко пъти ти е гърмял бега Ице, че да видиш колко държи лепенката?
Търси си белята така нашият Шашко - наистина, да не се случва да му гръмне бега, че тая емблема ще полети като шурикен. Като те тресне възглавницата в лицето боли достатъчно, не е нужно и да ти вадят емблемата измежду ушите.
Взима някой бег от морга, сваля му капака, сменя емблемата културно (и сигурно) и слага на своя бег новият капак. Хем ще си начеше крастата, хем няма да има имплант на челото ако стане беля. 
Освен това, така изкопаната дупка, променя структурата на капака - вече няма как да си сигурен, че ще се разцепи по линиите. Ще се цепи по посока на най-нуското съпротивление.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Logrus написа:

И колко пъти ти е гърмял бега Ице, че да видиш колко държи лепенката?
Търси си белята така нашият Шашко - наистина, да не се случва да му гръмне бега, че тая емблема ще полети като шурикен. Като те тресне възглавницата в лицето боли достатъчно, не е нужно и да ти вадят емблемата измежду ушите.
Взима някой бег от морга, сваля му капака, сменя емблемата културно (и сигурно) и слага на своя бег новият капак. Хем ще си начеше крастата, хем няма да има имплант на челото ако стане беля. 
Освен това, така изкопаната дупка, променя структурата на капака - вече няма как да си сигурен, че ще се разцепи по линиите. Ще се цепи по посока на най-нуското съпротивление.
 

Не го нападаи , брат , човека се опитва да ме оправдае , бега от морга е 200+ лева , а капак няма , ама това е друг въпрос. И двамата сте прави. Не обичам приятели да се карат , в Понеделник ще му дам Driver Airbag - disable , a ако още се карате , ще ви ударя по един шамар , като от човек зодия риби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.