Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен звук при палене


d_chaushev

Recommended Posts

Здравейте на всички собственици на Шкода!  От един месец ми се появи много странен проблем при палене на колата ми. При завъртане на ключа колата си пали без никакъв проблем, но веднага след като запали се чува  звук подобен когато задържаш ключа и стартера почва да вие. Освен това ако някой се е сблъсквал със другият ми проблем ще съм много благодарен . Винаги при потегляне  на  колата се чува едно неприятно скърцане което така и не мога да намеря, а вече доста майстори се опита да го намерят , но за съжаление не можаха да открият нещо разбито по окачването. 

Мерси предварително на всеки !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е колата? Моята 1.4 tsi и по някога се чува,но не всеки път и то само при палене с ключ. На старт стопа не съм го чул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Да същият е звукът . Но не знам дали ще мога да го оправя сам тоя проблем .  Какъв е рискът ако е карам така известно време ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко се равнява понятието "известно време". :)

Нищо кой знае какво не може да стане освен да се оскъпи ремонта на стартера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей виж моя публикация имам го същия проблем и ми пали трудно когато е студено все едно няма акумолатор трябва да ходя за профилактика на стартера,но нямам време не е скъп ремонта 40-50лв максимум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко време ще отнеме самата профилактика на стартера ? Защото живея в Дания, а тук цените в сервизите са си доста високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Проблема се оказа точно стартера и след една профилактика вече всичко е наред. Благодаря за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.