Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разходка до Прага и музея на Шкода в Млада Болеслав ("Светите земи")


kukumitcin

Recommended Posts

Мегаааа добро!!! Засякохме се с Коцето преди пътешествието и още от тогава Ви завидях благородно, а сега направо нямам думи. Мега якото, Авто Рая & Бирения Рай.... Бравооо хайде очаквам и следващия пътепис... Поздрави! :)

п.с - някой чешки хмел не Ви ли остана :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    8

  • mRt

    7

  • Alexandar

    6

  • iavkata

    6

Най-много писали в темата

Ееее, Марто, за бонуса ви завиждам страшно неблагородно! Следващият път и ние ще просим достъп до тая зала - дори само заради Франкенщайните с предноразположен мотор!  :plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, Жоро е пуснал снимки на предната страница.

Помня ги, Явка. В това "тайно" хале не може да е нямало нито едно допълнително. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момчета, много се радвам, че всичко е било наред и сте си изкарали страхотно и че споделяте преживяното! Един незабравим спомен! С халето сте ударили джакпота направо. Няколко пъти изчетох и прегледах всичко и се изкефих максимално. Чакам следващата спирка и порция снимки. Ако е тази, която си мисля, ще е не по-малко интересна  :fiu:

 

П.С.  Сега който и да отиде от форума ще "дрЪнчи" ключовете за халето :D :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа ... красота. Много ви се радвам и завиждам.

Благодаря, че ни направихте съпричастни.

 

п.с. ... явно в бирения музей е поръчвал   malkiq .... нямам друго обяснение за детските чашки ... дето са ви дали  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и сега Марто, понеже си от "управителния съвет" на клуба/форума, да ти кажа нещо:

Допуснах един голям пропуск от моя страна. В музея има книга за впечатления. Писах разни неща там, но забравих най-отдолу да напиша

"Поздрави от Шкода клуб България". Сетих се, но беше късно. Страшно много съжалявам. Даже ме е яд.

Имам молба към колегите - Ако някой отиде там, нека да го напише. Ще му бъда много благодарен.

 

 

 

Жорка , надяваме се да е ОК така   :)

 

Чак сега виждам, че има нещо ново в тази тема. Не съм й обърнал внимание. Както и да е. По добре късно, отколкото по-късно.

 

Мартине, все едно съм знаел че ще ходиш там. Не знам какво да мисля. Обърнах се към теб, щото си модератор на раздела. Май преди това имаше твое мнение и така за разнообразие на постовете ми да те въвлека и теб.

Значи, това че съм много развълнуван е меко казано.... и от уважението и от вниманието. Най-голямата изненада за мен е, че сте намерили и страницата и сте я дописали. Това изобщо не съм го очаквал. Идеята ми беше, който ходи, да си пише. А не да рови да търси моята страница. Радвам се, че сте се сетили - дати, туй-онуй, да я намерите. Оправни момчета. Готини момчета. Истински приятели.

Много Ви Благодаря. И на теб и на Коцето и на Пепи. 

Снимките няма да ги коментирам, щото още не съм ги видял подробно. Бързам да пиша, щот си забравям мисълта. :)

Марто, и преди да съм ги видял ти казвам...и не само аз, че си номер 1 на снимки, текстове към тях и фото репортажи.

Поне на първо четене виждам подробен снимков материал с обяснения кое какво е, за разлика от моите. Чудесни са.

....и сега знаеш какво ще ти кажа.......защо пак малки снимки! Няма проблем. Матреала е много и така е по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

 

Жоро , приемам че "мисията" е била успешна  :tongue_1:  Имахме късмет , че книгата не беше сменена и твоето писание беше там . За теб винаги !  :cheers:

 

Иво , мотори и колела имаше (май) в музея ... в "тайното" хале - не.

 

Иначе , снимките са правени от всички (даже повечето качени са от Патрик) ... В тази връзка , някои от снимките от Прага не се бяха качили , но всичко вече е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.