Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Gran Turismo


PUF-PAF

Recommended Posts

А добре де - ако правилно разбирам, можеш да си купуваш само нови коли в ГТ6. А защо в списъка фигурират коли като Alfa 156 2.5 V6`98 (примерно), като последното е ясно, че е година на производство. Всъщност те присъстват само като такива, които могат да ти се появят като съперници по пистите или реално можеш и такава кола да си вземеш и да си я пипваш по време на играта? Питам, т.к. това с колите втора употреба и тяхното тунинговане си беше доста тръпка в предишните издания.

 

Пфффф.... вярно все повече се замислям и аз да се впуснем в онлайн приключения, ей по това време  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка стандарна програма за запис на диск. I.e. Nero Burning Rom. Единствено трябва да внимаваш с форматите. Пак сме офф.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре де - ако правилно разбирам, можеш да си купуваш само нови коли в ГТ6. А защо в списъка фигурират коли като Alfa 156 2.5 V6`98 (примерно), като последното е ясно, че е година на производство. Всъщност те присъстват само като такива, които могат да ти се появят като съперници по пистите или реално можеш и такава кола да си вземеш и да си я пипваш по време на играта? Питам, т.к. това с колите втора употреба и тяхното тунинговане си беше доста тръпка в предишните издания.

 

Пфффф.... вярно все повече се замислям и аз да се впуснем в онлайн приключения, ей по това време  :D

 

Неее не сте ме разбрали :) Всичко можеш да си купиш, просто си го купуваш все едно е ново. Тази Алфа например отиваш и си я взимаш на 0 километра директно, а не като преди да чакаш да ти се появи и тя да е на 120 хил. примерно!

 

Тръпката си я има, тунингът е още по-развит и като цяло имаш по-малко кинти от предишната игра - т.е. купуваш и тунинговаш по-съобразително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Викам сигурно играеш и не пишеш. Ако не те намързява можеш да ни рефрешнеш с някой скрийншот от реално състезание с камерата зад колата..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете програма с която да записвам игри за ПС2...

И аз мисля, че може с всяка. Записваш като имидж на DVD+R.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те намързява можеш да ни рефрешнеш с някой скрийншот от реално състезание с камерата зад колата.. :)

 

Взел съм едно БМВ М5 да човъркам, четох че било добро

post-736-0-45247700-1423631500_thumb.jpg

 

И още малко за 4х4 феновете

post-736-0-76120400-1423631510_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А писти Междене и Дракон има ли ги? :).

 

Чета, че има проблеми при он-лайн - не се виждат колите на пистата. Имал ли си вярно такива дразнещи проблемчета?

 

Все пак предполагам, че като е излязла играта не е била по-малко от 100 лв.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като нова беше 120-130, сега трябва да е на половина.

 

Иначе това за онлайна на няколко пъти ми се е случвало като играя с кума - ако много бързо между състезанията си смени колата, понякога противникът те вижда със старата. Примерно играл си с някакво Ауди, което за следващото състезание много бързо смениш с БМВ - ти ще си караш БМВ-то, просто като външен вид противникът ти ще вижда Ауди (колата ти от предишното състезание). Не е драматично

 

Хайде престрашете се най-сетне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГТ6 е на цена 40 лв по магазините. Мисля днес да си я подаря за Трифон зарезан и да те пробвам в следващите дни, Павка;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, Лъчо. За да ме пробваш трябва да минеш първите два лиценза мисля, т.е. да ти даде да рейсваш онлайн :)

 

Ако не си виждал Гран Туризмо досега, да ти дам малък ориентир:

- Колите се делят основно на типа задвижване (предно, задно, 4х4) и разположението на двигателя (отпред, отзад и преди задната), както и на комбинация от двете. Новост в ГТ6 е, че има и електрически/хибридни коли и съответните състезания

- Гумите се делят на стандартни, спортни и състезателни като на всеки от тях можеш да сложиш 3 степени на твърдост (меки, средни, твърди), като освен това си има гуми за сняг, пясък и т.н.

 

Това са основните характеристики, от които зависи с коя кола в какво състезание можеш да участваш. Допълнително вече за конкретни състезания може да има разделения например по държави, по килограми, по години и т.н.

 

Та затова колкото повече коли имаш, толкова по-добре :) Важен съвет - не бързай с тунинга в началото, много пари заминават - по-добре с тия пари да си вземеш няколко различни коли, с които да влизаш в различни състезания и да вървиш напред.

 

Ако има нещо питай. Някъде в началото играта те улеснява, като ти дава 1-2 коли да можеш да вземеш няколко състезания и да си стъпиш на краката. Не знам дали е рандом, на мен ми даде това (СПОЙЛЕР) http://wot.motortrend.com/1311_mercedes_benz_amg_vision_gran_turismo_concept_is_stunning.html/mercedes-benz-amg-vision-gran-turismo-concept-side-view/

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото,Павка!

Играта беше закупена тази вечер, така че връщане назад няма. Сега остава да намеря време да мина двата луценза, за да отключа онлайн играта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото,Павка!

Играта беше закупена тази вечер, така че връщане назад няма. Сега остава да намеря време да мина двата луценза, за да отключа онлайн играта...

 

Ц, май ми се размина офертата за чипосана ПС3 конзола  :D. Успех и да поствате резултатите. Аз засега явно само ще гледам, въпреки, че ми попада една конзола в полезрението, но да видим..... Надявам се, че ще мога да се включа и аз в малко по-късен етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

25s51lg.jpg

 

 

 

само два трофея ми останаха от платината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Ами не, явно Лъчо е много зает и не е звънял :) То и аз приключвам тримесечие и не съм пускал.

 

А гледам, че може и трима да заформим - макар колегата Thunderbolt да е доста по-напреднал от нас :)

 

Пишете, ако имате желание - да се уговорим някоя вечер наистина да повъртиме онлайн. Аз затова и пуснах темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За съжаление наистина напоследък ми е доста натоварено и откакто купих играта дори не съм я пускал още. Иначе с най-голямо удоудоволстви ще се включа-нали затова купих играта. Ама не знам как ще се справя със тези трофеи, дето трябва да ги взема-наистина нямам време да инвестирам в това...

@Павка, няма ли някакъв cheat, с който да мога да почна директно онлайн?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, не знам да има чийт. Абе отдели време, ще се накефиш - не изисква толкова много :)

 

Аз сега пускам има два нови ъпдейта да се теглят ( за мен поне са нови, повече от месец не съм пускал)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини са ъпдейтите. Ще започва някаква Nissan GT Driving академия с 4 нива. Дотук никакво инфо, освен че ще трае 3 месеца и започва от следващата седмица.

 

Също така са пуснали нов концепт на VW :)

http://www.highsnobiety.com/2015/04/16/volkswagen-gti-supersport-vision-gran-turismo/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Супер, Лъчо. За да ме пробваш трябва да минеш първите два лиценза мисля, т.е. да ти даде да рейсваш онлайн :)

 

Ако не си виждал Гран Туризмо досега, да ти дам малък ориентир:

- Колите се делят основно на типа задвижване (предно, задно, 4х4) и разположението на двигателя (отпред, отзад и преди задната), както и на комбинация от двете. Новост в ГТ6 е, че има и електрически/хибридни коли и съответните състезания

- Гумите се делят на стандартни, спортни и състезателни като на всеки от тях можеш да сложиш 3 степени на твърдост (меки, средни, твърди), като освен това си има гуми за сняг, пясък и т.н.

 

Това са основните характеристики, от които зависи с коя кола в какво състезание можеш да участваш. Допълнително вече за конкретни състезания може да има разделения например по държави, по килограми, по години и т.н.

 

Та затова колкото повече коли имаш, толкова по-добре :) Важен съвет - не бързай с тунинга в началото, много пари заминават - по-добре с тия пари да си вземеш няколко различни коли, с които да влизаш в различни състезания и да вървиш напред.

 

Ако има нещо питай. Някъде в началото играта те улеснява, като ти дава 1-2 коли да можеш да вземеш няколко състезания и да си стъпиш на краката. Не знам дали е рандом, на мен ми даде това (СПОЙЛЕР) http://wot.motortrend.com/1311_mercedes_benz_amg_vision_gran_turismo_concept_is_stunning.html/mercedes-benz-amg-vision-gran-turismo-concept-side-view/

Павка, взех първите 2 лиценза, така че скоро ще можеш да ме мачкаш онлайн ;-) Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй супер, може да поцъкаме. Аз не съм хващал пада от два месеца, така че след отпуската ще надърпам последните ъпдейти и ще ти пиша.

 

Гледай да натрупаш коли с горе долу кръгъл рейтинг - 400, 450, 500, 550, 600 точки. Основно с такива се играе и е забавно. Над 600 стават труднички за управление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета, Павка. Пиши като си в Сф отново, че искам да ти звънна за някои съвети...

Мерси предварително;-)

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото на мен още никаква кола не ми е дала - само си купувам...

Cheater:-P

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Я да съживя малко тази тема. :)

Някой играе ли ГТ Спорт? Ако има, да си заформим едно шкодаджийско лоби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.