Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Gran Turismo


PUF-PAF

Recommended Posts

Колеги,

 

Да попитам дали има фенове на Gran Turismo тук?

 

Ако има ще се радвам да обменим контакти онлайн и да рейс-ваме :) Играта в последното 6-то издание е перфектна и наистина може би най-доброто, което съм играл.

 

Има формирани онлайн групи на Мерцедес, БМВ, Топ Гиър, Пежо и други български - ако има ентусиасти можем да си направим и Шкода Клуб :)

 

И сигурно както сте забелязали съм фен и на малките колички, поради което пускам малко тийзъри. При интерес може да пускам още :tongue_1:

 

vDq4xw2.jpg

 

YOlIaNJ.jpg

 

EbOhdHA.jpg

 

Поздрави!

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, оставиха го на PS3 за щастие :) Играта е по-добра дори от 5-цата, като има около 1250 модела коли в момента.

 

Единствен недостатък си остава липсата на Шкоди и Поршета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и малко и за феновете на йънгтаймерите 4х4...снимка на моите Голф 4 R32 и Ауди РС4 2001 в градска среда :)

post-736-0-18923700-1423088395_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуф-паф, спри моля те с тези screenshots (btw графиката е доста прилична), че започвам да гледам оферти за PS3/4 вече :D

 

И не мога да разбера защо няма Skoda - единствено това ме спира като се насоча към Техномаркет.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едня чипосана пс3, дето само събира прах, откакто се роди детето, така че ако не почна да играя с Павката, може да ти пусна оферта :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павкаааа, само "палиш фитили", проклетнико... Имам "ПС2"-ка, но чух за едни момци, дето ги "бърникат" и уж вървяли и игри за 3-та /аз поне не вярвам/, амааа... Лошото е, че имам и волан с пера, вибрации и педали, на "Logitech", който става и за 2-ка, и за 3-ка, и сега, зареди теб, ме засърбяха ръцете и краката... :)

Сега, трябва и в конзола да инвестирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едня чипосана пс3, дето само събира прах, откакто се роди детето, така че ако не почна да играя с Павката, може да ти пусна оферта :Р

Очаквам ЛС. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте, ПС3 има вече много евтини, а самата игра е на повече от година и също е евтина.

Ето ви снимка и на най-класическите ми 4х4 от 80те, откъдето е тръгнало всичко :) оригиналните Ауди Куатро и 205 Турбо!

post-736-0-80850400-1423169940_thumb.jpg

 

 

ПС: Боре, то дори волан и педали имаш...не знам какво чакаш :) Аз принципно мога 2-3 пъти в седмицата между 10:30 и 12 вечерта (грубо)

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с ПС2 и съм голям фен, но пък нямам педали и волан като Борето. Праи ще се намерят за ПС3, ама времето ми е много кът, иначе меракът е голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, накара ме да се замисля сериозно. Знаеш ли дали мога да играя с хакната конзола онлайн?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен конзолата се хаква, за да могат пиратски копия на игрите да се инсталират и да си цъкаш без пари.

 

Но ако си купиш оригинална игра би трябвало да можеш да играеш онлайн независимо дали ти е хакната конзолата.

 

Не разбирам какво чакате още :) Обикновено играя с кума ми и често се присъединяват разни чужденци и става мнооого яко.

 

Направил съм Шкода Клуб група, така че всеки може да се присъединява направо.

 

post-736-0-43351100-1423300510_thumb.jpg

 

За да бъда конкретен в момента има 1 236 коли, ето ги изброени - сигурен съм, че ще има за всеки вкус :) Всяка си е с уникални звук,  настройки и части.

http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt6/carlist_en.html

 

По колите може да се правят всякакви модификации - ходова част, двигател, скоростна кутия, аеродинамика, спирачки и т.н. Допълнително има безброй видове цветове, джанти, елементи за оцветяване и т.н.

 

Ето един Jaguar XKR-S 2011 дето си тунинговах наскоро...разбира се съм го повдигнал малко както обичам, за да е подходящ за повече писти :) Джантите са OZ Racing Ultraleggera

post-736-0-31368600-1423300810_thumb.jpg

 

ПС:снимките са с телефон, извинявам се за качеството.

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуф-паф,ти що не помагаш на жена си за малкото човече,ами си играеш на игрички!??

Я отменяй жената малко.Гледай го ти нашия...на игрички си джътка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо това с времето е безпощадно - знаете. Затова написах по-горе единствените за мен варианти - 2-3 пъти в седмицата между 22:30 и 24:00.

 

Дотогава обикновено децата са изкъпани, нахранени и сложени да спят, а аз съм измил чинии, сгънал дрехи и т.н. Като цяло жена ми не може да се оплаче, всичко без кърменето го правя :)

 

През останалите дни по това време си обръщаме внимание с жената и аз също не се оплаквам. Човек трябва да знае как да отпуска стреса от банката и Софийските задръствания :)  

 

Иначе на Плейстейшъна имам само тази игра и тя ми е предостатъчна - според мен ще хареса на всеки, който се кефи на автомобили. И е практически безкрайна, не можете да си представите колко content има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така може.Браво.

Аз дори ставам на нощните хранения,за за се наспива жената.сега е 5 и от 4 храня,сменям насрани пампита и сета с едната ръка пиша,с другата люшкам.Ама както се е укокорила.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодаджийте сме отговорни хора :) И аз съм така с ръцете, често и двете ги нося понеже им е малка разликата.

 

Ако знаете какви бицепси съм направил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да върна темата малко. Пуф-паф, GT6 има ли отново лицензи, които се вадеха, за да можеш да участваш в даден шампионат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да върна темата малко. Пуф-паф, GT6 има ли отново лицензи, които се вадеха, за да можеш да участваш в даден шампионат?

 

Самата игра е разделена на 5 трудности като състезания и за да те допусне до следващата трябва да вземеш съответните лицензи.

 

За да се мяташ онлайн, ако не се лъжа, трябва да си минал първите 2 лиценза. Така че горе долу това е като минимум/задължително - оттам нататък ти се дават много различни възможности и има уникални състезания...няма да издавам сега. Но играта доста се разклонява и въобще не е нужно да следваш основните групи (то нямаш и време)  :) Аз примерно тепърва взех лиценз за предфиналната група( 4-та тоест), а играта я имам повече от 1 година.

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуф-паф,ти що не помагаш на жена си за малкото човече,ами си играеш на игрички!??

Я отменяй жената малко.Гледай го ти нашия...на игрички си джътка.

 

Мислех си, че единствено тема за ГТ6 липсва в мамата, но явно съм я подценил за пореден път :D.

 

 

Самата игра е разделена на 5 трудности като състезания и за да те допусне до следващата трябва да вземеш съответните лицензи.

 

За да се мяташ онлайн, ако не се лъжа, трябва да си минал първите 2 лиценза. Така че горе долу това е като минимум/задължително - оттам нататък ти се дават много различни възможности и има уникални състезания...няма да издавам сега. Но играта доста се разклонява и въобще не е нужно да следваш основните групи (то нямаш и време)  :) Аз примерно тепърва взех лиценз за предфиналната група( 4-та тоест), а играта я имам повече от 1 година.

 

Ясно - платформата е запазена от втората/третата серия (това е последно което съм играл на ПС1/2).

Бизнес елементът с покупко-продажба и собствен гараж предполагам също е запазен - то това е основната на тази симулация? 

И всъщност подобрен ли е (ако имаш база за сравнение от предишни версии)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, а за да играеш онлайн има ли

някакви допълнителни такси?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Базата за сравнение ми е GT5 - предишните не съм ги виждал.

 

Основната разлика е, че на 6-цата вече не си търсиш колите на старо - ей така на произволно каквото ти даде и то на някакви хиляди километри, в някакъв утрепан цвят и от нужда за тотален ремонт. Сега всичко си купуваш като ново, т.е. директно отиваш на дилършипа и си купуваш нова кола.

 

Готиното е, че имаш много повече избор по всяко време. Недостатъкът е, че трябва да изкараш много повече кинти за скъпите коли. Няма ги вече и така наречените special offers/промоции.

 

Други плюсове: има много повече писти, уникални състезания (примерно Goodwood festival of speed, sierra time rally и т.н.) по-добра графика и колите се управляват още по-добре. Има повече детайли за тунинг, включително вече и спирачките. При онлайн игра може вече също да тунинговаш, което дава мнооого гъвкавост.

 

Лъчо, няма допълнителни чарджове. В предишната игра като добавяха нови коли някои се плащаха, за да имаш достъп до тях. Сега всичко ново директно ти дава достъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.