Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни амортисьори Octavia МК1 vRS - съвети?


ico uzunov

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам бърз въпрос. Края на зимата май май се задава и ми се иска да разкарам предните разтропани амортисьори, но с какви да ги заменя? Колата е Octavia МК1 vRS. Зимата карам на 17 цола.

 

Каталози и варианти много, идеята ми е лятото да си взема 18ски и да сваля малко колата надолу, да речем с пружини 40 /40 (не съм сигурен колко мм точно е разликата в пружините на 1.8Т 150 к.с. и vRS, май беше към 25-30 мм). Идеята ми е да не минавам на койлове, искам да си остана със стоковите амортисьори. Знам че има варианти за "усилени", "двойно" не знам какво си и т.н. 

 

Благодаря ви предварително.

 

Не съм сигурен дали уцелих под-форума да публикувам тази тема ...  :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от бюджета примерно bilstein b8, kayba ultra sr или koni

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги, имам бърз въпрос...

Здравей Ицо, искам да те питам взе ли предни амортисьори, ако да какво сложи?

 

Аз от днес съм с Monroe Reflex и пружини Monroe, колата се вдигна отпред, не мога да кажа точно с колко, но не е малко. Определено по-комфортно е чувството, но не съм сигурен, че това е ефектът, който търся.

 

Бюджетът ми беше ограничен, затова варианти като Билстайн и Кони бяха изключени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.