Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

LED осветление в багажника на О2.


shaft

Recommended Posts

При мен светят постянно и при заключена кола.

Не виждам от телефона с коя кола си, но има си модул, който гаси всичко напълно максимум след 1час, когато колата е отключена.

 

Направи следното:

Махни кората на багажника, за да виждаш вътре, дали светят. Заключи колата и изчакай най-малко 10тина минути и виж, дали ще спрат да светят.

 

При мен спираха напълно. И все пак, дори да остават да мъждят малко - след месеци “некаране“ на колата ще ти падне акумулаторът. :) Диодната лента от моя пост има супер нищожна консумация, като по-скоро алармата ще изтощи акумулатора първа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега shaft колата е фабия седан 2005г. Сутрин като тръгвам за работа в 05:00 ясно се вижда още преди да отворя колата как плафона свети слабо и след това си светва нармално и като запаля колата остава да маждука с багажника е същото положение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Странно, къде го върза? Аз го вързах за лампата, която е в багажника. По спомени имаше някакво напрежение, но то не стигаше да запали крушката, ама диодните мъждукаха мноооого лекичко. 

 

Не знам как е във Фабията, може и да не гаси всичко, но в Октавията гасеше всички аксесоари след 1 час. Стоял съм в колата половин - един час и съм чакал нещо - слушал съм си музика - след час се изключваха всички видове плафони, музики, светлинки и тн. Щом отвориш вратата - всичко запалваше отново (радиото трябваше ръчно да се изключи и пак да се включи, разбира се).

 

При фабия може и да е крива нива. 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да ви притеснява това мъждукане. Само е дразнещо, мен поне ме дразнеше, като го имах този проблем. Аз установих, че имаше някакво напрежение по веригата, винаги течеше малкък ток. Смених тогава няколко крушки, нямаше промяна, а в друга кола същите крушки не оставаха да мъждукат. Говорим за преди десетина години, когато светодиодната технология не беше чак толкова развита. И все пак - тази консумация е толкова слаба, че няма защо да и се обръща внимание. Ама е дразнещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слага се едно съпротивление и спират всякакви мъждукания. По-качествените крушки си ги имат вградено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.