Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов участник


Recommended Posts

Здравейте.От скоро съм собственик на Шкода и вече член във форума.Шкодата е Фаворит LX,производство 06-1993г. на 50 хил.км.цвят карибско зелено/засега нямам снимки/.Взех я ,защото ми се видя запазена,а и навремето баща ми работеше на багер Шкода,та имам симпатии към марката Шкода.Вярвам,че форума ще ми полезен и интересен с темите и мненията публикувани тук.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Честита фаворитка!Да те радва много и взаимно да си допаднете ти пожелавам!

Преди 9 години имах като твоята,но червена.Много мили спомени имам с нея.Напомняше ми за по-старите Шкоди,които имах преди нея и си виках-"Е тва е,Шкода си е,ама много бяга,като западен автомобил"

Поздрави и да ни я покажеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за приветствените думи.При възможност,ще има и снимки.Поздрави. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! ПУскай снимки да го видим това зелено :) Много запазена излиза, под 5 хил. км на година, браво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.Като се пооправи малко времето,ще я водя на баня :)  и ще има снимки :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, дано само да те радва. "Карибско зелено", звучи наистина интригуващо, а за пробега - нямам думи... Средно по 2381 километра на година :), това си е нова кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодата я купих от една госпожа от София.Колата е била на съпруга й,който е починал.Човека си я поддържал много добре :eusa_clap:  и я използвал рядко,защото карал служебен автомобил и фаворитката повечето време  е била пред блока им.Жената ми каза ,че когато са я купували,от Еуротек казали ,че цвета на колата се водел карибско зелено.Надявам се да ме ,,слуша,, :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш.

п.п. и ако разрешиш, само една примерна снимка на "Карибско зеленото" :)

 

">http://Skodafavoritlxi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано, на колегата автомобила, прилича поне малко на този от снимката, защото цвета е много свеж и приятен. Виждал съм го "на живо", но нямах представа, че се казва "карибско зелено". А, най-вече, дано наистина, е добре гледан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точен пример за цвета.Мойта няма люк,но това не е болка за умиране :) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано, на колегата автомобила, прилича поне малко на този от снимката, защото цвета е много свеж и приятен.....

 

Дано. Ако, не, има начин да стане. Нека тази снимка е за стимул :tooth:

И аз го харесвам цвета! Върви му на Фаворита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет,да си ползвам темата и да питам ,как се сваля таблото на фаворитката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , за специфични технически въпроси пиши в раздела Фаворит / Фелиция , инак само уредите ли искаш да сваляш или цялото табло с въздуховодите и всичко под стъклото ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвиваш рапидите на двата капака с бутоните и капака пред самото табло , сваляш ги , отвиваш три винта на капака , сваляш го , след това отвиваш двете рапиди на таблото и го изваждаш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ауспухът мачка :) ама трябва да му сложиш емблеми!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за аспуха е точно казано :eusa_clap: и в това е чара на Фаворитката.Предишния собственик го е слагал. Някой ,като погледне  колата, първо вижда аспуха и почва да пита и коментира.За  нови емблеми трябва да се разходя по магазините :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.