Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз "Горов" в гр. Елин Пелин


lubomirov1985

Recommended Posts

Искам да споделя впечатления от сервиз "Горов" ЕООД, намиращ се в гр. Елин ПЕлин.

 

Изключително съм доволен от това, което са направили по колата. Много професионално отношение и с ръка на сърце го препоръчвам. Единствено бяха пропуснали да закачат буксата на третия стоп, но не е болка за умиране.

Колкото до градушката - колите ги изправят без да се налага боядисване.

 

http://gorov.bg/default.asp?m=front

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Да вдигна малко темата ... бързо , лъскаво и синьо , що е то ?

Фабия 3 минала през "Горов" :)

В понеделник закарах колата за отстраняване на щети натрупани за двете години по българските пътища и паркинги и в петък (вчера) си я получих толкова лъскава и чиста колкото беше преди две години.

Малко прескочих ЕТ , за което ми се скараха сутринта подписвайки протоколите , но за това те са си виновни - три пъти ходих да намеря някой свободен да ми разясни методиката и реда , и три пъти получавах отговор "докарайте колата и ще я оправим" , но това са подробности , важно е , че в Елин Пелин поддържат все още добро ниво на работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.