Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се сваля рамо на предните чистачки фабия 2


MYSTIKAL

Recommended Posts

колеги ,помощ,незнам как да сваля рамото на чистачките (предните) на фабия 2...развъртих гайките и  до там!!!напъвам н о не потдава

дали има някакъв чалъм който незнам???

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти трябва скоба. С напъване едва ли ще стане. Мисля, че на всички коли е така понеже е конус, не само на фабия 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Октавията си ги изкарвам и  без скоба както се казва с чалъм    ;)   .

Мисля че и на фабията са същите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега,тъкмо го извадих с мокс :)...а проблема е че ....ааа как да го обясня :wacko_1:   нали има лостчета отдолу,та самото лостче излиза от тази джаджа към която е прикрепена чистачката,ох май не го обяснявам както трябва ама ще ме извините

така де има една метална ябълка която влиза в даденото лостче,обаче явно пластмасата където влиза тази ябълка е износена и като пусна чистачките и пак се откача(проблемната е тази пред шофьорското място)

извинявам се за сложното обяснение,надявам се че ме разбрахте 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно те разбирам колега трябва ти лостовия механизъм на чистачките  (http://carpartsquality.com/%D0%9B%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-SKODA-FABIA-07-12-4002162-1) ето тука го има аз имам моторче но рамената съм ги продам мисля..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.