Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прегради за багажник Rapid spaceback


Dstanchev

Recommended Posts

   Наистина няма каишка за прикрепване на пожарогасителя под предната седалка. Каква е причината, не мога да знам - или в ръководството е неправилно посочено, или не слагат фабрично, третата причина не искам да я приема - да ги прибират тук. :nea: Аз съм си купил малък пожарогасител (от най-малките, които се слагат примерно в комплектите с аптечка) и съм го прикрепил към мокета под шофьорската седалка посредством самозалепващи ленти (велкро). Вече почти втора година няма мърдане.

   Дано съм бил полезен.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Андриян Златев

    15

  • mordo

    7

  • Pass

    7

  • stiliqngavrailov

    5

По-скоро се икономисва от всичко възможно и не вярвам да ги прибират във България.

Моя Рапид е от Испания. Довечера като се прибера от работа ще споделя дали има каишки под седалките.

Използвам поста за да кажа, че ми дойдоха преградите за багажника и днес ще ги поставя. Поръчах ги във сервиза тук и са 12 евро.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под шофьорската седалка наистина имам джобче ( не са каишки ) от дебел плат със възможност да се пъхне малък пожарогасител.

Сори за лошата снимка, но не можах да направя по-добра.

02180e96a629fc28.jpg

Под дясната предна седалка нямам нищо.

Ето и снимка на преградите за багажника във своите опаковки и кодовете на продукта, ако на някой му се наложи нещо.

d2c0cf3114b73d1c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Джоба на предната част на шофьорската седалка не е за пожарогасител, а за светлоотразителна жилетка.

   Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Колегата mordo е прав, за джобчето. Даже и на снимката си личи стърчащия етикет с жълта жилетка.

2.Това с велкрото е идейно. Ще пробвам да видя ще стане ли и при мен с по обемисти принадлежности. Благодаря:-)

3. От доста време съм с задни калобрани ии освен външно по-добър вид никаква(минимална) полза. При мокър път, без чистачка ще ми трябва врачка да казва какво се случва зад автомобила :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, преградките в багажника на Rapid с рапидки ли монтирахте? :D Наистина са 13лв преградките, но монтажните конструкциики са по 12лв броя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно пожарогасителя, на Фабия 1 също е под шофьорската седалка, но самата седалка има три варианта за отпред - пластмасов капак, кутия за вещи, като под другата седалка и като отделение за пожарогасител с ремъци. Капака е само на щипки, кутията е на винтове от долната страна, предполагам и отделението за пожарогасителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Някой знае ли кодът на дъното за багажник за Шкода Рапид Спейсбек, за да си го поръчам?

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.