Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прегради за багажник Rapid spaceback


Dstanchev

Recommended Posts

Здравейте.
 
Ето картинки на калобраните.

Номенклатурният номер е: Rear mud flaps (5JJ 075 101)
На кадър 1 ясно се вижда къде точно е хвърляла кал гумата, а вие преценете дали калобраните стоят добре :)
 
Поздрави.

 

 

post-14934-0-41395800-1422281549_thumb.jpg

post-14934-0-30394700-1422281561_thumb.jpg

post-14934-0-29297300-1422281568_thumb.jpg

post-14934-0-40944400-1422281573_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Андриян Златев

    15

  • mordo

    7

  • Pass

    7

  • stiliqngavrailov

    5

  • 2 седмици по-късно...

Моите прегради дойдоха! Всеки колега може да си ги поръча срещу 13лв. в ЕТ :)

Поздрави на всички! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега mordo трябва да пусна някоя снимка ама те не са кой знае колко интересни! Трябва да пусна на колата някоя снимка след като си я взех.Сложих и сполерчето на спейсбека,пръснах и огледалата в черна перла,пръснах и матовата част на задната броня в черна перла и се замислям сериозно,дали да не пръсна целия таван в черна перла :eusa_think: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това ще ме задължи да и мисля после прагче от там и по-голяма джанта :) че съм си харесал и черните халогени на монтекало изпълнението,а после и ксенон ще ми се преиска :) да не се самозабравям,че това е един бебевоз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите прегради дойдоха! Всеки колега може да си ги поръча срещу 13лв. в ЕТ :)

Поздрави на всички! :hello:

 

Ами честито, колега :)

И аз се сдобих преди седмица, но подтикнат от теб и mordo, разбира се, днес им направих картинки.

Ето ги, предполагам че става дума за същите джаджи:

post-14934-0-18196300-1424022954_thumb.jpg

post-14934-0-92789400-1424022962_thumb.jpg

post-14934-0-59282700-1424022969_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Pass поне ще ни се отвори местенце където да тъпчем разни джунджурии :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо да legaltk за такива работи имам голям мерак ама няма да се изсилвам чак толкова :) Най-много да я свежна още съвсем малко :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито, колега :)

И аз се сдобих преди седмица, но подтикнат от теб и mordo, разбира се, днес им направих картинки.

Ето ги, предполагам че става дума за същите джаджи:

   Супер. Аз съм сложил само лявата (голямата), защото имам комплект мрежи, които покриват дясната ниша. Между другото, едната мрежа обхваща гърба на седалките от край до край, а другата - както казах - дясната част на багажника. Образуват нещо като джобове и са много функционални - наредил съм шишета, парцалета и пр. неща. Цвятко, благодаря за снимките.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

забравих да попитам за цените им

Здравей колега!

Щети дам цени и каталожен № на нещата, които аз съм си закупил и поставил;

5jj071646-заден спойлер за спейбек- 375,68лв + още 100-на за боядисване;

5ja071303- лайсни на праговете- 149,87лв;

5jc061550- комплект гумени стелки- 65,89лв;

5jj061190-гумена стелка за баганик- 63,19лв;

Преградите както разбра са 15-ина лв

За снимки ще поизчакам малко по-хубаво време. Не зная какъв цвят ти е Рапида, но те съветвам да си боядисаш спойлерчето в черно или поне в цвят,който да се откроява от основния.Аз моя първо го пръснах в цвета на купето и съответно се загуби като акцент.Сега го пребоядисах в черно и нещата си дойдоха на място :walkman:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко offtopic:

Само да се обърна към колегите с първата версия на Рапида. В очакване съм на тези прегради от Китай:

 

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Aecessories-For-Skoda-Fabia-4-5-Door-Octavia-Superb-Rapid-Yeti-Rear-Trunk-Back/32225876328.html

 

След доставката и монтажа ще покажем снимки.

Редактирано от BapBapuH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

аз съм нов във форума и отскоро горд собственик на Рапид.

Купих си задни калобрани и тези дни ще ги монтирам.

 

Искам да попитам за предните, някой слагал ли е и има ли полза от тях, толкова колко то задните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих ,на фабия обаче.Има полза според мен .Основно ги поръчах защото няколко пъти ми се набиваше по предните врати от това , което слагат върху кръпките от асфалт(незнам как се казва -нещо като гума е) и после няма миене. След слагането не съм забелязвал отново да има такова нещо, а и калта е доста по-малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 9 месеци по-късно...

Колеги дайте някой линк, да поръчам тези преградки за багажника, че нищо не откривам.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте г-н Станчев. Мястото на пожарогасителя не е в багажника, а под предната седалка. Колкото до преградите - този аксесоар в ЕТ струва 11 лв./бр. Нямам спомен дали имаше в наличност, но можете да се обадите и да питате.

   Поздрави.

Колеги, на всички пожарогасителите ли са ви под предната седалка? И аз бях чел в книжката на колата, че трябва да седи там с кайшка, но уви няма подобно нещо. Моят си е в багажника :-(

Ще помоля и някой ако може да снима къде и как са закачени въпросните кайшки... Може да вложа инженерна мисъл да си дойдат нещата по местата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.