Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прегради за багажник Rapid spaceback


Dstanchev

Recommended Posts

Здравейте колеги Весела коледа живи и здрави !  Въпросът ми е свързан с това случайно някой да знае откъде могат да се намерят такива прегради за багажника където  е за пожарогазител и под определеното място за аптечка ? Или да си правя сам  преградки  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Андриян Златев

    15

  • mordo

    7

  • Pass

    7

  • stiliqngavrailov

    5

   Здравейте г-н Станчев. Мястото на пожарогасителя не е в багажника, а под предната седалка. Колкото до преградите - този аксесоар в ЕТ струва 11 лв./бр. Нямам спомен дали имаше в наличност, но можете да се обадите и да питате.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Dstanchev,

 

Аз бях питал в ЕТ за подобни прегради, и ми казаха, че за Рапид нямало такива. Затова си взех мрежи за багажника - слагат се острани и долу по пода на самия багажник и са много удобни!

 

Дано съм ти бил полезен =)

Честита коледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТне можеха да намерят кода на тези прегради ;) питаха в София и от там не знаеха кода и ме отрязаха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да си ги купя ама явно ще стане по-нататъка :D ядосаха ме и си взех задния спойлер,гумена стелка за багажника,гумени стелки за купето и лайсни за праговете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да си ги купя ама явно ще стане по-нататъка :D ядосаха ме и си взех задния спойлер,гумена стелка за багажника,гумени стелки за купето и лайсни за праговете :D

Покажи ги като ги монтираш да се порадваме как стоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравейте. Няма начин да няма, особено в чувала на Дядо Коледа. Явно във варненското ЕТ са доста мързеливи. За Рапид Спейсбек лява пластмасова преграда беше около 11 лв. Чаках я може би седмица. 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Mordo, бихте ли показал снимка как и къде стои точно тази преграда за 11 лв. Защото и на мен в Софийския Еуратек ми казаха като на колегата Адриан Златев, че не се предлагат. Докато бях на щанда се появи техник от сервиза и предположи, че ще станат от Фабия. Беше отзивчив, заведе ме до неговата кола, свали въпросната пластмаса и пробвахме за Спейсбека ми, уви, не става. Сега я карам с ластици /чешко производство :)/ купени от Кауфланд. Но ще е по-читаво с оригинален аксесоар, както и гумени стелки за зимата. Някой да има идея дали се предлагат и каква е цената? Весело посрещане на Новата 2015  на всички от клуба!

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преграда за 11,87 лева в Еуратек е ето това (цената е на бройка, код 5E5 867 574 9B9) Най-вероятно mordo има предвид тях.

f80b064s-960.jpg

 

Струва ми се обаче, че вие говорите за преграда, която се застопорява на кухините на двата калника, като на долната снимка:

red-skoda-rapid35.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Izolini .

Да, точно това, което прегражда кухините на двата калника. Дали е различна за Рапид и Рапид СБ ? И налична ли е в ЕТ ?

Хубави празнични дни !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-повод на коментарите ни в тази тема от ЕТ ми се обадиха и канят всички,които искат да си закупят тези прегради :)

За много години колеги! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравейте. Няма начин да няма, особено в чувала на Дядо Коледа. Явно във варненското ЕТ са доста мързеливи. За Рапид Спейсбек лява пластмасова преграда беше около 11 лв. Чаках я може би седмица. 

   Поздрави.

Извинявам се за недоглеждането, но днес препрочетох МНОГО внимателно поста на mordo и грешката е моя - там се говори за "лява пластмасова преграда", не за подвижните прегради, за които аз мислех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Спокойно, нищо не е станало. Важното е да се поръча и достави. Нова година - нов късмет.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, колеги.

 

Въпросът ми е: някой монтирал ли е допълнителни калобрани на Рапид Спейсбек и намира ли, че има практическа полза?

Прави ми впечатление, че задното стъкло се замърсява доста бързо. Комплекта калобрани се предлага в ЕТ за 20-тина лева, но е интересен КПД :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички е еднакво - 15-20% по-добре ще стане. При спейсбеците и комбитата задната чистачка е задължителна. Докато при лифтбека е коренно различно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ще пробвам в такъв случай и ще кажа резултата.

Не съм карал до сега нито комби, нито хечбек. С другия автомобил проблема за цапане на задното стъкло, естествено, въобще не стои.

 

Хубав ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Купих задни калобрани от ЕТ. Комплекта включва и подробна инструкция за монтаж .Браво на чехите :)

Карам вече 10-тина дни и смятам, че има полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пасс ще качиш ли малко снимки? Стоят ли му добре калобраните? :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.